• Informacje na temat:

  z kim jest kasia cichopek

Artykuły na temat: z kim jest kasia cichopek
 • Mucha nie da zarobić Cichopek na ciąży?

  ...gratulować musiała jej na łamach prasy. "Ja Kasi szczerze, z całego serca gratuluję. Super, że jest w ciąży. Kasia jest bardzo dobrą mamą i świetnie się sprawdza w tej roli, dlatego cieszę się jej(...) "przyjaciółki"? Kasia mogłaby nie być zadowolona z tego powodu. W końcu na poprzedniej ciąży Anka finansowo wyszła znacznie lepiej, niż Cichopek. To do Muchy zaczęli się zgłaszać liczni producenci...

 • Kasia Cichopek w Bollywood?

  Kasia Cichopek wpadła w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ją ściągnąć do Indii - podaje w formie rewelacji "Super Express". "Jest bardzo ładna i umie tańczyć" - mówi Saikat Basu. Tylko kim jest tajemniczy producent?

 • Mucha krytykuje Cichopek

  ...o tym, kto z kim sypia. (...) Moja prywatność jest dla mnie najcenniejsza i nie będę jej wystawiać na użytek programu, tak jak w przypadkach Gąsowskiego, Rafała Mroczka czy Kasi Cichopek". W najnowszym(...): "Jestem aktorką, która od 10 lat nie zagrała roli w filmie. I która paradoksalnie, dzięki tym wygłupom, dostała rolę w fabule. Taki jest showbiznes w Polsce. Razi mnie rzucanie kamieni w telewizję...

 • Kim jest najlepszy prezenter?

  Dezycja Kamila Durczoka, który w geście prostestu przeciwko zaliczaniu do jednej kategorii prezenterów - gospodarzy programów rozrywkowych (jak Kasia Cichopek) i programów informacyjnych, zrezygnował z udziału w tegorocznym wyścigu po statuetkę Wiktora, wywołała wiele dyskusji. Nagroda powędrowała ostatecznie do Piotra Kraśki. Jak najlepszy prezenter 2008 roku odnosi się do decyzji kolegi?

 • "Przestałam rosnąć w wieku 12 lat"

  Kasia Cichopek (24 l.) w rozmowie z agencją MWMedia opowiada o swojej pracy, figurze oraz o tym, dlaczego zawsze chodziła w butach na obcasach.

 • Cichopek: Historia prawdziwa

  Zawsze chciała grać i to główne role. Rodzice postawili warunek: musi przykładać się do nauki. Ale dali jej też dużo swobody. Jak wyglądało dzieciństwo Katarzyny Cichopek?

 • Jak Sylwester, to tylko z Chylińską!

  Z kim internauci najchętniej spędziliby Sylwestra? Poznaj wyniki naszej ankiety!

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

  ...barat aktorki, Jacek Cichopek.  Do tej pory niewiele osób wiedziało, kim jest. Kasia Cichopek pochwaliła się utalentowanym bratem przy okazji tegorocznych wakacji. Mężczyzna na co dzień mieszczka(...), że ich ulubieńcy nie są jedynakami. Katarzyna i Jacek Cichopek Kasia Cichopek od lat gra w ulubionej telenoweli Polaków. Urocza aktorka jest związana z "M jak miłość" od samego początku. Udział...

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

Zdjęcia na temat: z kim jest kasia cichopek
Dyskusje na temat: z kim jest kasia cichopek