• Informacje na temat:

  z kim jest małgorzata foremniak

Artykuły na temat: z kim jest małgorzata foremniak
 • Małgorzata Foremniak otwarta na nowy związek!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) powtarza, że choć nie ma partnera, to nie jest sama. Jak się okazuje, wcale jednak nie traci nadziei, że znów się zakocha.

 • Foremniak z głową w chmurach

  I to w jakich chmurach! Małgorzata Foremniak, bohaterka seriali "Na dobre i na złe" oraz "Teraz albo nigdy", mierzy naprawdę wysoko - wyruszyła w podróż na czarny ląd, gdzie zamierza zdobyć Kilimandżaro, szczyt zwany "dachem Afryki".

 • Małgorzata Foremniak: Tak trudno jej o miłość

  Najtrudniejsze są powroty wieczorami do pustego domu. Nie ma z kim podzielić się choćby tym, co działo się na planie programu "Mam talent".

 • Mucha: Konflikt z Foremniak?

  Czy Małgorzata Foremniak zrezygnowała z roli w komedii "Och, Karol" z powodu konfliktu z Anną Muchą? - Z mojej strony żadnego konfliktu nie ma - tłumaczy w rozmowie z "Na Żywo" Anna Mucha.

 • Małgorzata Foremniak z tajemniczym mężczyzną na salonach!

  Czyżby Małgorzata Foremniak (51 l.) wreszcie znalazła kogoś, z kim warto zawalczyć o miłość? Podczas jednego z ostatnich wyjść towarzyszył jej pewien tajemniczy mężczyzna…

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Małgorzata Foremniak i Patryk Vega: Kulisy ich znajomości

  Gwiazda i reżyser poznali się w niezwykłych okolicznościach. Jak się okazuje, Małgorzata miała ogromny wpływ na jego sukces. A wszystko za sprawą pewnego spotkania…

 • "Chopin musi umrzeć" w Warszawie i w Londynie

  Joanna Kulig, Olga Bołądź, Małgorzata Foremniak i Wojciech Mecwaldowski pracują razem przy spektaklu "Chopin musi umrzeć" w reżyserii Marcina Wrony. Premiera jeszcze w kwietniu w Polsce i w Londynie.

 • Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola są ze sobą bardzo blisko! To przyjaźń czy kochanie?!

  Małgorzatę Foremniak (50 l.) i Agustina Egurrolę (48 l.) wiele łączy, a dodatkowo wspólna praca ich do siebie jeszcze bardziej zbliżyła. Czy z tej znajomości w końcu wyniknie coś więcej niż tylko przyjaźń?

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

Dyskusje na temat: z kim jest małgorzata foremniak