• Informacje na temat:

  z kim jest meg ryan

Artykuły na temat: z kim jest meg ryan
 • Sharon Stone: Trudna droga na szczyt!

  ...fantastycznych aktorek: Kim Basinger, Julia Roberts, Meg Ryan, Michelle Pfeiffer… Dała Verhoevenowi w twarz i wyszła. Co nie znaczy, że nie była zadowolona z efektu swojej pracy. "W tej scenie byłam(...) się synonimem chłodnego, jak szpikulec do lodu, erotyzmu.  "Po tym filmie wszyscy pomyśleli – aha!, oto kim ona jest! Tymczasem była to daleka wyprawa poza moje prawdziwe ja" - mówiła Stone. Po...

 • Figura: Mam zgrabne nogi

  ...tłuszczu, wymazywaniu tego, kim jesteśmy naprawdę. Nie chcę prasować twarzy i udawać, że nie mam wieku. Uważam, że to nie ma sensu - jako aktorka i jako kobieta". "Meg Ryan jest w moim wieku i właśnie tak(...) strony ud. Masaż limfatyczny pomaga, ale ćwiczę też na power plate - to urządzenie, które silnie wibruje i działa na wszystkie partie ciała. Trening jest bardzo intensywny, ale przyjemny" - tłumaczy...

 • "Love, Rosie" : Kiedy Alex spotkał Rosie

  To z pewnością jedna z przyjemniejszych komedii romantycznych tej jesieni w polskich kinach. Christian Ditter wykorzystuje schematy, lecz potrafi im też nadać lekkości i wdzięku, które czasami burzą mało udane żarty.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Zakochana królowa romansów

  Meg Ryan znów jest zakochana! Wygląda na to, że aktorce zbrzydła wreszcie samotność. Czyżby znalazła wreszcie mężczyznę "bez skazy"?

 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Ma status gwiazdy, jednego Oscara, ale nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a?

 • Filmowe święta w telewizji

  Święta, święta. Rodzina, Wigilia, prezenty, dużo jedzenia i.... telewizja. A w niej filmy - te nowsze, te starsze i... powtórki, cała masa powtórek, które jednak w święta mają swój szczególny urok.