• Informacje na temat:

  z kim jest teraz michał wiśniewski

Artykuły na temat: z kim jest teraz michał wiśniewski
 • Dominika Tajner zakochana! To z nim ułoży sobie teraz życie była żona Michała Wiśniewskiego?

  Dominika Tajner (40 l.), czyli była żona Michała Wiśniewskiego (47 l.) poszła w ślady eksmęża i zaraz po rozwodzie za cel postawiła sobie znalezienie następnego partnera. Celebrytka chyba wzięła sobie do serca powiedzenie głoszące, że najważniejsza w życiu jest miłość. Jak się okazuje, długo nie musiała szukać. Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych poinformowała fanów, że znów jest...

 • Ich Troje zalicza kolejny przystanek na swojej trasie za Wielką Wodą. Grupa jest teraz w Kanadzie i we wtorek, 6 lutego, wieczorem zagra koncert dla Polonusów w Oshawie.

 • Michał Wiśniewski zamieszkał z nową dziewczyną i... jej dziećmi?

  Jeden z tabloidów publikuje nowe doniesienia na temat rzekomej nowej miłości Michała Wiśniewskiego (46 l.). Ma być nią warszawianka Paulina, mama czworga dzieci. Ponoć wokalista i kobieta już zamieszkali razem...

 • Wiśniewski żyje "pod publikę"?

  Marta 'Mandaryna' Wiśniewska wspomina swoje małżeństwo z Michałem Wiśniewskim.

 • Michał Wiśniewski: Chciałbym mieć z Dominiką dziecko

  W życiu Michała Wiśniewskiego (41 l.) za sprawą czwartej żony Dominiki Tajner dokonała się rewolucja. Wokalista myśli o powiększeniu rodziny!

 • Ich Troje: W Niemczech 5. miejsce

  Jak informowaliśmy, w piątek, 7 marca, wieczorem, odbyły się niemieckie eliminacje do tegorocznego finału Festiwalu Eurowizji w Rydze. Jednym z uczestników była polska grupa Ich Troje, która jednak nie odniosła sukcesu. Michał Wiśniewski początkowo był rozczarowany porażką, ale okazało się, iż zespół ostatecznie zajął w głosowaniu 5. miejsce.

 • Michał Wiśniewski: Dzieci nigdy dość!

  Czy Michał Wiśniewski, ojciec czwórki dzieci, planuje kolejne potomstwo?

 • "Gwiazdor": Zamiast konferencji...

  W czwartek, 11 lipca, w Warszawie miała odbyć się konferencja prasowa na temat powstającego filmu w reżyserii Sylwestra Latkowskiego, opowiadającego o Michale Wiśniewskim, liderze zespołu "Ich Troje". Konferencja zamieniła się jednak w mowę oskarżycielską twórcy filmu, który zebrał dziennikarzy zdaje się tylko po to, żeby móc im powiedzieć, co o nich myśli, nie czekając na odpowiedzi i pytania.

 • Dominika Tajner zakochana?! Jest w związku!

  Gdy w marcu 2019 roku dowiedziała się, że Michał Wiśniewski (47 l.) złożył pozew o rozwód, Dominika Tajner (40 l.) była w szoku. Od tego momentu zdążyła się z nim rozwieść i otrzeć łzy. Teraz wygląda na to, że ktoś nowy pojawił się w jej życiu!

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.