• Informacje na temat:

  z kim jest tomasz kammel

Artykuły na temat: z kim jest tomasz kammel
 • Tomasz Kammel odnalazł prawdziwą miłość?! Kim jest jego ukochana?!

  Tomasz Kammel znów od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochany. Już wiadomo, czym zajmuje się jego nowa miłość.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Tomasz Kammel: Tajemnice pamiętnika ukochanej

  Tomasz Kammel (48 l.) przez kwarantannę rzadziej widuje ukochaną Katarzynę, ale ma coś, co osładza mu tęsknotę.

 • Tomasz Kammel lubi być... w ruchu

  W teleturnieju "Tylko Ty!" chodzi nie tylko o wiedzę i gotowość do ryzyka, lecz również o skład uczestników - zdradza prowadzący show Tomasz Kammel i wyjaśnia, dlaczego mniej znaczy... lepiej.

 • Tomasz Kammel: Szansa na prawdziwy dom

  Za rok Tomasz Kammel skończy 50 lat. Sam przyznaje, że zmieniły się jego priorytety. A na tym nie koniec. "Spotkał wymarzoną kobietę, pragnie zostać ojcem" - donosi "Dobry Tydzień".

 • Róże Gali przyznane

  Wyróżniają się nie tylko urodą, ale również osiągnięciami na polu artystycznym i kulturalnym. Nie boją się nowych wyzwań i odważnie realizują swoje marzenia. W środę, 19 listopada, wręczono wyjątkowym Polakom statuetki Róże Gali.

 • Tomasz Kammel zakochany! Pokazał zdjęcie z nową ukochaną!

  Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Kammel (48 l.) znów jest szczęśliwie zakochany. Dziennikarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym można zobaczyć jego nową dziewczynę.

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Tomasz Kammel przyłapany na randce! Kim jest jego nowa miłość?

  Tomek Kammel (48 l.) w końcu znalazł sobie nową Niezgodę. Co ciekawe, nowa wybranka też ma na imię Katarzyna...

 • Tomasz Kammel pokazał nową ukochaną! Zdjęcie trafiło do sieci!

  Tomasz Kammel (48 l.) długie lata związany był z Katarzyną Niezgodą. Po zakończeniu tego związku, długo nie mógł znaleźć sobie nowej partnerki. Wygląda na to, że to już przeszłość, a dziennikarz pochwalił się zdjęcie, na którym jest jego nowa wybranka!

Wideo na temat: z kim jest tomasz kammel
 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...