• Informacje na temat:

  z kim jest weronika książkiewicz

Artykuły na temat: z kim jest weronika książkiewicz
 • Weronika Książkiewicz nadal rozdzielona z partnerem

  Rozłąka jest dla miłości tym, czym wiatr dla ognia: małą ugasi, a dużą roznieci do szaleństwa. Z taką opinią pisarzy zgadza się z pewnością Weronika Książkiewicz (39 l.), która postanowiła podzielić(...) much..." (Hezi, jesteś moim skarbem, bardzo za tobą tęsknię - red.). Kim jest tajemniczy wybranek pięknej gwiazdy? Na podstawie informacji z sieci wiadomo, że jest to prawdopodobnie mieszkający...

 • Kim jest chłopak Weroniki?

  Kim jest ukochany pięknej Weroniki Książkiewicz? Słynnym przed laty czeskim wokalistą? Biznesmenem zza południowej granicy? Nie! Krzysztof Latek jest warszawskim przedsiębiorcą.

 • Weronika Książkiewicz wychodzi za mąż za "dużo starszego biznesmena"?

  Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna - napisała na Instagramie Weronika Książkiewicz (39 l.) i zamieściła szereg zdjęć, na których tuli się do przystojnego bruneta.

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Weronika Książkiewicz odnajdzie miłość?

  Weronika Książkiewicz (37 l.) ma wspaniałego syna, który jest dla niej najważniejszy. Jednak w jej sercu zapewne znalazłoby się też miejsce na romantyczną miłość. Czy aktorka da sobie szansę?

 • "Sala samobójców" już nie najlepsza!

  Wydawało się, że nic nie zagrozi pozycji "Sali samobójców" na liście polskiego box office'u. Jednak debiut filmu "Los numeros" zmienił sytuację w zestawieniu. Jak się okazuje, do kina wolimy chodzić na komedie.

 • Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski: Jest szansa na miłość

  On przygnębiony jest rozwodem i porażką, którą poniósł w życiu prywatnym. Ona nie potrafi związać się z kimś na dłużej. Ostatnio bardzo się do siebie zbliżyli. Odkryli pokrewne dusze.

 • Pławi się w luksusie i uwodzi kobiety

  Dawno nie miał tak przyjemnej pracy. Dzięki roli Łukasza Podhoreckiego z "Rezydencji" może pławić się w luksusie i uwodzić piękne kobiety.

 • "Świat według Kiepskich": Weronika Książkiewicz dołącza do obsady

  Jesienią w najdłuższym sitcomie świata pojawi się nowa bohaterka! Kim będzie?

 • Weronika Książkiewicz jest zakochana? "Twoje Imperium" publikuje jej zdjęcia z tajemniczym mężczyzną

  Weronika Książkiewicz (36 l.) jest zakochana? Pewien szpakowaty przystojniak coraz częściej kręci się wokół aktorki. Czy to oznacza, że jej związek ze Słoweńcem Mitją Okornem (36 l.) przeszedł już do historii?