• Informacje na temat:

  zabawna zapowiedź

Artykuły na temat: zabawna zapowiedź
 • Maciej Kurzajewski zawieszony!

  Maciej Kurzajewski (42 l.) podpadł swoim przełożonym. Zapowiedział… program Polsatu!

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Liroy zgłasza ważny projekt, ale uwagę wszystkich zwróciły jego... buty! Internauci zachwyceni!

  Poseł Piotr Marzec (44 l.) od początku jest ulubieńcem internautów! Sieć błyskawicznie zapełnia się śmiesznymi obrazkami, na których Liroy gra pierwsze skrzypce. Na szczęście raper z Kielc ma do tego dystans i sam z chęcią udostępnia najlepsze według niego żarty na swój temat. Tym razem poseł Marzec dał internautom kolejny powód do tego, aby puścili wodze fantazji i stworzyli nowe memy!

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Przyjaciele": Powrót po latach

  Na ten moment czekało wielu fanów kultowego na całym świecie sitcomu "Przyjaciele". W końcu pozostała piątka z "Przyjaciół" miała od jakiegoś czasu założone konto na Instagramie, a brakowało tylko Matthew Perryego. Gdy zdecydował się na dołączenie do swoich serialowych i prywatnych przyjaciół, w sieci zawrzało!

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Maciej Stuhr ostro o prezydencie! „Nie dałbym mu nawet potrzymać…”

  Maciej Stuhr (42 l.) nigdy nie ukrywał, że partia obecnie rządząca w Polsce nie ma jego poparcia i raczej nigdy mieć nie będzie. Ostatni wpis aktora o prezydencie, Andrzeju Dudzie (45 l.) także nie należy do pochlebnych.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Kinga Rusin wyśmiana w materiale TVP! Jest stanowcza reakcja dziennikarki

  Kinga Rusin (48 l.) i jej relacja z pooscarowej imprezy wciąż jest szeroko komentowana w mediach. Wczoraj, w niedzielnym wydaniu "Wiadomości” TVP, został wyemitowany kompromitujący materiał Macieja Sawickiego, który wyśmiał dziennikarkę TVN. Na reakcję samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. "2 miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu!" - zżyma się Rusin.

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

Wideo na temat: zabawna zapowiedź
 • Prokop z Wellman pozazdrościli wygłupów Pieńkowskiej?

  W ostatnich tygodniach internet do czerwoności rozgrzewały "szaleństwa" Joli Pieńkowskiej w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka oznajmiała już, że "robi cuda w seksie", ćwiczyła z układy choreograficzne z akrobatami i klaskała u Donatana. Najwyraźniej dotychczas najśmieszniejsza para śniadaniówki TVN poczuła się zagrożona. W taki oto sposób postanowili zapowiedzieć występ zespołu na koniec programu. Zabawni? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...