• Informacje na temat:

  zabawne fakty

Artykuły na temat: zabawne fakty
 • Anna Jantar: Katastrofa samolotu wstrząsnęła całą Polską. Na jaw wychodzą nowe fakty

  Choć od śmierci Anny Jantar minęło już 38 lat, na jaw wciąż wychodzą nowe fakty z jej życia. Okazuje się, panie nie czuły do siebie zawiści, a ogromny szacunek. Jak udało się ustalić "Rewii", Irena(...), myśląc, że żartuje. Słysząc, że dzwoni Jarocka, zakrzyknął: Przecież pani od wielu lat nie żyje! Do innej niezwykle zabawnej sytuacji doszło w Stanach Zjednoczonych, dokąd Irena Jarocka wyjechała...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget

 • Nieznane fakty z życia Roberta Górskiego! "Poznaliśmy się w kolejce do toalety"

  Założył kabaret, w którym śmieje się z polityki, ale przy rodzinnym stole z niej nie żartuje. Prywatnie jest poważnym człowiekiem.

 • Śmiech to nie zawsze zdrowie. 10 najbardziej wyśmiewanych raperów w Polsce

  Od wielu miesięcy w sieci niesamowitą karierę robi tzw. kręcenie beki z polskich raperów. Niektórym nawijaczom czerwienieją wręcz uszy od mniej lub bardziej zabawnych komentarzy na swój temat. W jednym miejscu zebraliśmy dziesięciu tych, którzy obrywają najmocniej.

 • Księżna Kate kłamała dla dobra księcia Williama! Prawda wyszła po latach!

  Bliska koleżanka księżnej Kate (38 l.) podzieliła się właśnie historią z czasów studiów. Dziewczyna opowiedziała o początkach znajomości księżnej Cambridge z księciem Williamem (37 l.). Na jaw wyszły zaskakujące fakty!

 • "Ostatni klaps": Ekranowy powrót "Frytki"

  17 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych: Mariusz Pujszo, Maja Frykowska i Marek Włodarczyk. Film jest debiutem produkcyjno-dystrybucyjnym firmy Mushchelka.

 • Piotr Woźniak-Starak we wzruszających słowach żegnany przez przyjaciół. Taki był naprawdę!

  Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) pozostawił pogrążonych w żałobie i rozpaczy bliskich oraz przyjaciół. Im wszystkim trudno pogodzić się z jego przedwczesną śmiercią. W jednym z programów znajomi i współpracownicy milionera wspominali go we wzruszających słowach. Niektóre fakty wyszły na jaw dopiero teraz.

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • Powracają "Cudowne lata"

  Serial "Cudowne lata" ("Wonder Years"), sentymentalna podróż do czasów młodości głównego bohatera Kevina Arnolda, który w każdym odcinku snuje zabawne, nieco nostalgiczne i wzruszające historie z lat swojego dzieciństwa, powraca na antenę.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

Wideo na temat: zabawne fakty
 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Stare wygi

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita komedia, perfekcyjnie zrealizowany film i rozrywka dla całej rodziny.

Dyskusje na temat: zabawne fakty