• Informacje na temat:

  zabawne koszulki

Artykuły na temat: zabawne koszulki
 • Zielińska zdobyła koszulkę z autografem Lewandowskiego

  .... Kiedy internauci pisali, że kapelusz przypomina antenę satelitarną, w obronę wzięła ją Hanna Lis (42). "Ja tam wolę zabawne Euro na głowie niż smutne Ferrari na Żurawiej" (ulicy, na której...

 • Zabawna i słodka Jane B.

  "Funny and sweet". Tymi słowami podczas warszawskiego koncertu Jane Birkin scharakteryzowała Serge'a Gainsbourga. Człowieka, któremu zawdzięcza najwięcej, a którego brzemienia do dzisiaj stara się wbrew woli mediów pozbyć.

 • ...sumo! Zdjęcia w zabawnym kostiumie udostępniła na Facebooku. Zabawne?

 • Ulubiony bohater "Harry'ego Pottera"?

  Koszulki, czapeczki, płyty DVD a także replika zamku Hogwart! I ty możesz zostać posiadaczem niezwykłych gadżetów, związanych z filmowym światem Harry'ego Pottera! Wystarczy, że wyjaśnisz, kto jest twoim ulubionym bohaterem najnowszego filmu serii "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1".

 • Szymon Majewski drwi z Rozenek i afery z wyciekiem danych z bazy PESEL!

  Wyciek numerów PESEL od kilku dni niepokoi Polaków. Mówi się, że konsekwencje mogą być dla wielu osób bardzo dotkliwe...

 • Ekranizacja popularnej serii książek

  Film o zabawnych perypetiach Mikołajka, ulubieńca małych czytelników na całym świecie, wszedł w środę, 30 września, na ekrany francuskich kin. Jest to pierwsza kinowa ekranizacja popularnej serii książek Jeana-Jacquesa Sempego i Rene Goscinnego.

 • Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce!

  DZIENNIKARKA przesyła serdeczne pozdrowienia dla jedynego KRÓLA TVN". Zabawne?

 • We wtorek, 17 kwietnia, odbyła się londyńska premiera komedii "One Night At McCool's", najnowszego filmu z udziałem Liv Tyler ("Ukryte pragnienia", "Onegin" , "Dr T i kobiety" ). Aktorka swoją obecnością uświetniła uroczysty pokaz filmu, który w zabawny sposób opowiada o perypetiach mężczyzn, związanych z pojawieniem się w ich życiu niezwykłej młodej dziewczyny.

 • Królowa Elżbieta II była wściekła na męża! Prawda po latach wyszła na jaw!

  Królowa Elżbieta II (93 l.) wiedziała o zdradach męża, ale przymykała na nie oczy. Okazuje się jednak, że osamotniona szukała wsparcia w innych, męskich ramionach.

 • "Opowieści z pola bitwy"

  Od wydanego w 1995 roku albumu „A Black Moon Broods Over Lemuria” brytyjska grupa Bal-Sagoth komponuje muzykę, której nie sposób pomylić z twórczością jakiejkolwiek innej grupy. Rozbudowane utwory, bombastyczne aranżacje, epicki nastrój i jedyna w swoim rodzaju narracja w wykonaniu Byrona – dzięki temu wszystkiemu zespół od lat cieszy się uznaniem fanów i przychylnością recenzentów. Najnowszy album grupy, zatytułowany „Atlantis Acendant” to kolejna porcja wyśmienitej muzyki i następny...

Wideo na temat: zabawne koszulki
 • Nieźle zaskoczył Pieńkowską! Wręczył jej...

  Ocieplanie wizerunku Jolanty Pieńkowskiej trwa! Tym razem do tej "akcji" włączył się Piotr Kędzierski, który był jednym z gości w programie. Celebryta przyniósł do studia "zabawny" prezent - koszulkę z napisem "Robię cuda w seksie"! To oczywiście nawiązanie do jednej ze słynnych wpadek Jolanty, kiedy to wykrzyczała przed kamerami te właśnie słowa. Prowadząca była nieźle zaskoczona, zareagowała dość nerwowym śmiechem. Myślicie, że założy t-shirt do spania?

 • Stare wygi

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita komedia, perfekcyjnie zrealizowany film i rozrywka dla całej rodziny.

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...