• Informacje na temat:

  zabawne widzieć

Artykuły na temat: zabawne widzieć
 • Dominika Gwit opublikowała zabawne wideo. Fani zachwyceni!

  Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) znów pokazała, że ma do siebie spory dystans. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zabawne nagranie z nią w roli głównej. Widzimy, jak aktorka tańczy i śpiewa.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła zabawną wpadkę. Wszystko nagrał Radosław Majdan

  ...jak uważa ale ci chłopcy dorastają i nie muszą widzieć cyckow matki. Oj nieperfekcyjna Pani Rozenek" - napisała jedna z internautek.  Z kolei niezrażona Małgosia zachęca fanów, by odwiedzili profil...

 • Artur Barciś: Nie umiem kłamać

  Przebiegły, fałszywy i... zabawny. Taki jest grany przez niego Arkadiusz Czerepach w "Ranczu". Artur Barciś opowiada o tym, kto był pierwowzorem tej postaci i czy prywatnie coś go z nim łączy.

 • "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  Opowiadał, że tuż po porodzie, gdy dostał od akuszerki klapsa, by zacząć samodzielnie oddychać, to zamiast krzyczeć jak większość noworodków, on... roześmiał się.

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Wierzy, że widziała kosmitów!

  Serwisy plotkarskie za oceanem obiegła wiadomość, że Drescher naprawdę jest przekonana, iż przeżyła bliskie spotkanie trzeciego stopnia z istotami pozaziemskimi. "To zabawne, ale zarówno mój były mąż jak i ja, zanim się poznaliśmy, widzieliśmy kosmitów. Przytrafiło się to nam podczas przejażdżki samochodem" - zwierzyła się Fran redaktorowi serwisu "HuffPost Celebrity". "Oboje byliśmy wtedy...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • Jedyny przepis na zabawną komedię - sprawdza się od 21 lat.

  Matt Groening, twórca kreskówki wszech czasów, zdradza dlaczego liberalnych "Simpsonów" uwielbiają konserwatyści.

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Zdjęcia na temat: zabawne widzieć
Wideo na temat: zabawne widzieć
 • Porozmawiajmy o seksie

  . "Co innego widzieć dialogi na papierze, co innego oglądać jak te cztery przyjaciółki zmieniają to w coś niewinnego" twierdzi producent.

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

Dyskusje na temat: zabawne widzieć
 • Re: Jakub Wesołowski (Michał Konarski)

  Świetny z niego aktor, chociaż poprawiłabym parę scen. Życzę mu powodzenia i radzę się troche podszkolić. Mam nadzieję widzieć go w innych mniej poważnych rolach, ponieważ myślę że lepiej gra zabawne postacie.