• Informacje na temat:

  zabawny dodatek

Artykuły na temat: zabawny dodatek
 • "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  ...w przyszłości. Ponieważ był bardzo uzdolniony muzycznie, świetnie radził sobie na scenie, a na dodatek został zaangażowany jako statysta w kieleckim teatrze, wybór był prosty. Studia w warszawskiej...

 • Śmiech to nie zawsze zdrowie. 10 najbardziej wyśmiewanych raperów w Polsce

  Od wielu miesięcy w sieci niesamowitą karierę robi tzw. kręcenie beki z polskich raperów. Niektórym nawijaczom czerwienieją wręcz uszy od mniej lub bardziej zabawnych komentarzy na swój temat. W jednym miejscu zebraliśmy dziesięciu tych, którzy obrywają najmocniej.

 • "Sama słodycz": Fryderyk gubi Stasia, a sam wpada w sidła Patrycji!

  Nikt nie mówił, że będzie łatwo... Ale nikt też nie uprzedził Fryderyka, że bycie ojcem jest aż tak trudne! Ucieczki, okaleczenia, zaczepne komentarze to zaledwie namiastka tego, jak bardzo Staś daje odczuć tacie, że nie chce z nim być... A na dodatek to nie koniec kłopotów Fryderyka! Wiktor zatrudnia w ich prywatnej szkole Patrycję. Kobieta będzie dzięki temu jeszcze bliżej Fryderyka...

 • "Powiedzmy sobie wszystko" na płytach DVD i Blu-ray

  Komediodramat "Powiedzmy sobie wszystko" z Jane Fondą, Jasonem Batemanem i Tiną Fey trafia dziś na sklepowe półki na płytach DVD i Blu-ray.

 • Polska kontra reszta świata

  ...pojawi się świat mniej zamożnych. Na dodatek jego przedstawicielka - śliczna i dobra, acz niebogata Barbara Kochanowska - odegra w serialu kluczową rolę.

 • Jacek Kopczyński: Synowie są ze mnie dumni

  Aktor Jacek Kopczyński opowiada o tym, jak się żyje z gwiazdą rocka, co lubią jego synowie i kto uprzykrza mu życie.

 • Boscy wyruszają na podbój Mazur!

  Choć dla większości wakacje dobiegają końca, serialowa rodzinka Boskich postanowiła właśnie wybrać się na długo oczekiwany urlop. Wspólny wyjazd piątki odmiennych osobowości i temperamentów w różnym wieku wywoła wiele zabawnych sytuacji.

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

 • Jak to się robi w Ameryce... ?

  "Jak to się robi w Ameryce" to nowy serial komediowy wyprodukowany przez telewizję HBO, stację odpowiedzialną za realizację takich przebojów jak "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią" czy "Zakazane imperium". Zabawna opowieść o marzeniach i karierze debiutuje w Polsce na DVD.

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

Zdjęcia na temat: zabawny dodatek
Wideo na temat: zabawny dodatek
 • Zobacz, jak gwiazdy pozują na ściance! Niektóre robią to naprawdę zabawnie!

  Znani nie zawiedli podczas jubileuszowego pokazu Łukasza Jemioła. Błyski fleszy nie gasły na czerwonym dywanie. Gwiazdy postawiły na elegancie kreacje oraz błyszczące dodatki. Zobaczcie, jak pozowały na ściance. (Agencja TVN/x-news)

 • Parada

  Zabawny i głęboko poruszający film pokazujący sytuację gejów we wciąż konserwatywnej Serbii i opowiada o przygotowaniach do parady równości. Pełen niespodziewanych zwrotów akcji obraz "Parada" podbija serca widzów nie tylko w krajach bałkańskich, ale m.in. w Niemczech. Część ujęć pochodzi z autentycznego marszu, który miał miejsce w Belgradzie w 2010.

 • Do szpiku kości

  Głęboko w górach Ozark, w środkowej części USA, żyją ludzie, którzy przestrzegają jednej reguły: nie wychylać się. Wiodą surowy byt wypełniony lokalnymi zwyczajami, dialektem i muzyką. Na z pozoru monotonnym obrazie codzienności pojawia się jednak pierwsza rysa. Ojciec siedemnastoletniej Ree (Jennifer Lawrence), znany w okolicy producent metamfetaminy, zastawił dom, jako kaucję za zwolnienie warunkowe i zniknął. Matka załamuje się emocjonalnie, zostawiając sprawy własnemu biegowi. Ree...

Dyskusje na temat: zabawny dodatek
 • Re: "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  Gramatyka się kłania. Miał dostać Oskara i na dodatek Maklakiewicza, czy obydwaj powinni dostać Oskara?

 • Re: "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  4 super marines i owczarek niemiecki na dodatek w czołgu wygrali II wojnę światową. EXTRA

 • Re: "M jak miłość": Oto nowa sekretarka Zduńskiego!

  Robią z tego Pawła takie cudo,że każda chce mu wskoczyć do łóżka,ani on przystojny,ani wysoki,na siłowni też się nie przemęcza,ani szczupły,niespecjalnie inteligentny ani wykształcony,zabawny też nie jest,na dodatek miał masę lasek i żadnej nie odpuszczał więc co one w nim widzą.

 • Oświadczyny Andrzeja

  Trochę nie rozumiem zachwytów tym serialem. Zabawny średnio, schematyczne i przewidywalne postaci (wiedźmowata nowa miłość bohatera), liczne dłużyzny i wreszcie temat powielający schemat znany choćby z "Ja wam pokażę". Znowu chce ktoś udowodnić widzom (zwłaszcza ich żeńskiej części), że porzucona, bezrobotna, na dodatek ciężarna kobieta, da sobie radę ze wszystkim i jeszcze spotka królewicza na