• Informacje na temat:

  zabawny piotr

Artykuły na temat: zabawny piotr
 • Kasia Nosowska skopana w damskiej toalecie? Zabawna historyjka na Instagramie

  ..."Królowa Instagrama", jak nazwały ją media po serii zabawnych filmików #ajażemjejpowiedziałaKaśka, na swój kanał wrzuciła kilkuodcinkową bajkę o show-biznesie. W najnowszej "produkcji" Nosowskiej(...). W następnym sobotnim wydaniu 'Dzień dobry TVN' razem z Piotrem Kraśką będziemy o tym mówić', po czym wyjmuje z torebki małe zdjęcie byłego ministra środowiska, przykleja je na gumę do żucia do ściany...

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak planują przyszłość. Zostaną rodzicami?

  Oboje znają gorycz rozpadu małżeństwa. Piotr Adamczyk (47 l.) i Karolina Szymczak (27 l.) znów uwierzyli w miłość i planują przyszłość.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Straszne, co rozwód zrobił z Piotrem Żyłą! Specjalista alarmuje!

  Osoby z otoczenia skoczka donoszą, że Piotr Żyła (32 l.) jest już zupełnie innym człowiekiem. Z dawnego śmieszka nic nie zostało...

 • Anna Przybylska była osobą szczególną

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska, nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Aktorka zmarła 5 października, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Piotr Woźniak-Starak we wzruszających słowach żegnany przez przyjaciół. Taki był naprawdę!

  Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) pozostawił pogrążonych w żałobie i rozpaczy bliskich oraz przyjaciół. Im wszystkim trudno pogodzić się z jego przedwczesną śmiercią. W jednym z programów znajomi i współpracownicy milionera wspominali go we wzruszających słowach. Niektóre fakty wyszły na jaw dopiero teraz.

 • Komediowy przepis na sukces?

  Telewizja Puls produkuje swój pierwszy serial komediowy, w którym zagrają wielkie gwiazdy. Czy to wystarczy, by widzowie pokochali "Przypadki Cezarego P."? Przekonamy się już za kilka tygodni.

 • Justyna Żyła pisze książkę. Ujawni sekrety Piotra?

  Justyna Żyła (31 l.) zdecydowała się na odważny krok. Chce wydać książkę kulinarną, ale nie taką zwyczajną. Będzie ona ponoć wzbogacona o "anegdoty związane z Piotrem oraz ich fotki z rodzinnego albumu". Czy taki pomysł spodoba się jej mężowi?

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

Zdjęcia na temat: zabawny piotr
Wideo na temat: zabawny piotr
 • Piotr Żyła: Córka zeżarła kostkę z kibla

  No i mamy kolejną zabawną wypowiedź Piotra Żyły. 26-letni skoczek był gościem specjalnym w Wiśle na jednej z imprez rajdowych, gdzie wziął udział w odcinku testowym. Ze swojego spóźnienia tłumaczył się dziennikarzowi, mówiąc, iż "córka zeżarła kostkę z kibla i musiał z żoną jechać do szpitala". Przypomnijmy, że skoczek ma dwójkę dzieci z żoną Justyną: 7-letniego syna Kubę (7 l.) i roczną córkę

 • "Na noże": Wpadki i kuchnia

  O wpadkach na planie, zabawnych sytuacjach oraz kuchni Jacka i Darka opowiadają aktorzy: Wojciech Zieliński, Joanna Jarmołowicz, Weronika Książkiewicz, Piotr Stramowski.

 • Nieźle zaskoczył Pieńkowską! Wręczył jej...

  Ocieplanie wizerunku Jolanty Pieńkowskiej trwa! Tym razem do tej "akcji" włączył się Piotr Kędzierski, który był jednym z gości w programie. Celebryta przyniósł do studia "zabawny" prezent - koszulkę z napisem "Robię cuda w seksie"! To oczywiście nawiązanie do jednej ze słynnych wpadek Jolanty, kiedy to wykrzyczała przed kamerami te właśnie słowa. Prowadząca była nieźle zaskoczona, zareagowała

Dyskusje na temat: zabawny piotr