• Informacje na temat:

  zabieg dostępny

Artykuły na temat: zabieg dostępny
 • Właśnie wróciła ulubiona karta warszawianek, a wraz z nią wejściówki do najlepszych warszawskich klubów, nielimitowany dostęp do oferty topowych lokali oraz możliwość skorzystania z trzech najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych. Mowa naturalnie o Warszawie Kobiet, która doczekała się już 4. edycji! W tym roku twórcy karty zaskoczyli nas udogodnieniami dla dwojga, dzięki którym uroki Warszawy...

 • Hell-Born: Niebawem do studia

  Baal Ravenlock, basista i wokalista trójmiejskiej grupy Hell-Born, powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że zespół niebawem ponownie zawita do studia nagraniowego, aby zarejestrować materiał na następcę płyty "The Call Of Megiddo". Materiał będzie dostępny w sprzedaży najprawdopodobniej na początku jesieni.

 • Jessica Simpson wydaje rocznie milion dolarów na zabiegi pielęgnacyjne!

  Jessica Simpson (34 l.) nie szczędzi pieniędzy na dbanie o swoje ciało. Rocznie wydaje na zabiegi i kosmetyki fortunę!

 • "Music" Madonny już w Internecie

  Wszystko wskazuje na to, że na nic zdały się zabiegi mające na celu niedopuszczenie do ukazania się w Internecie nowego albumu Madonny. Płyta "Music", która ma oficjalnie ukazać się we wrześniu, jest już w całości dostępna w sieci.

 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  Jaka jest cena piękna? Kto poddaje się zabiegom poprawiającym urodę? Czy każdy może sobie pozwolić na operację plastyczną czy tylko osoby z pierwszych stron gazet? Sprawdziliśmy ceny renomowanych klinik medycyny estetycznej.

 • Def Leppard: Zakończono zdjęcia do filmu

  Zakończono już zdjęcia filmu fabularnego "Hysteria: The Def Leppard Story" opowiadającego historię brytyjskiej grupy Def Leppard. Obecnie materiał znajduje się w fazie postprodukcji. Wszystkie zabiegi związane z obróbką obrazu mają się zakończyć 16 lipca. Tymczasem już 4 czerwca będzie dostępna płyta ubocznego projektu muzyków Def Leppard.

 • Kup książkę, pomóż ratować życie Julki

  ...„Złośliwy guz pnia mózgu”, „kilka tygodni życia”, „wskazane leczenie paliatywne” – ponad dwa lata temu te słowa na zawsze zmieniły życie Julii i jej rodziców. Jednak zamiast się poddać, postanowili walczyć. Najpierw w Polsce, później w Londynie i Monterrey. Dzięki operacji i specjalistycznym zabiegom dziś guz jest stabilny, jednak aby móc kontynuować terapię, Julia potrzebuje jeszcze około 200

 • Wojciechowska: Inna niż większość kobiet

  Czy na krańcu świata myśli się o przypudrowaniu nosa i zaakcentowaniu ust błyszczykiem? Osobą, która zna odpowiedź na to pytanie jest Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka, która na kobiecość spogląda z perspektywy różnych długości i szerokości geograficznych.

 • ..., czysty niezhydrolizowany kolagen natywny z zachowaną trójspiralną strukturą helisową, który jest dostępny w sklepie internetowym www.bingospa.eu . Dowody ? Badania aparaturowe wykonane na(...) staje się szybko wygładzona. Dolna powieka oka powodująca "worki" pod oczami. Po umyciu wklepuję Kolagen 100% BINGOSPA. Zabieg powtarzam 3 razy dziennie, zawsze na umytą wcześniej twarz (bez...

 • Szalony amerykański sen

  Historia pełna jest tego typu paradoksów jak przypadek F. Scotta Fitzgeralda. Zmagający się z problemem alkoholowym pisarz umiera w 1940 r. w poczuciu, że dzieło jego życia nie zostało dostatecznie docenione. Tymczasem "Wielki Gatsby" jest dziś uznawany za jedną z najważniejszych amerykańskich powieści, którą kino przetrawiało wielokrotnie, na wiele - czasem nieoczekiwanych - sposobów.

Wideo na temat: zabieg dostępny
 • Czarna Wenus

  "Czarna Wenus" to oparty na faktach wyjątkowo wstrząsający, poruszający i inteligentnie skomponowany filmowy portret, zainspirowany prawdziwą historią Saartije Bartman, znanej pod koniec XIX wieku jako Hottentot Wenus, będącej symbolem uciemiężenia i ponizania czarnoskórych ludzi w Europie. W filmie zastosowano ciekawy stylistyczny zabieg - zamiast zwykłego oglądania filmowych kadrów, widz niejako w nich uczestniczy i je podgląda jako niemy świadek pokazywanych na ekranie wydarzeń. Ten...

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.