• Informacje na temat:

  zabieg laserowy

Artykuły na temat: zabieg laserowy
 • Depilacja laserowa na stałe - czy można trwale usunąć niechciane owłosienie?

  Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejszy sposób likwidacji niechcianych włosków. Czy jednak tak spektakularne efekty depilacji laserowej mogą utrzymać się już na stałe? Usuwając włosy za pomocą lasera można cieszyć się wręcz idealnie gładką skórą przez długi czas. Redukcja włosów tą metodą jest jednak procesem długotrwałym, wymagającym przeprowadzenia przynajmniej kilku zabiegów.

 • Gwiazda po poważnym zabiegu

  Islandzka wokalistka Björk przeszła operację usunięcia polipa ze strun głosowych.

 • Kurowska wypiera się operacji plastycznych! "W ogóle mnie nie interesują zabiegi tego typu"

  Joanna Kurowska (52 l.) zaskoczyła wyznaniem na temat korzystania z zabiegów medycyny estetycznej...

 • James Arthur likwiduje zeza

  Brytyjski wokalista James Arthur przejdzie laserowy zabieg korekcji wzroku.

 • Właśnie wróciła ulubiona karta warszawianek, a wraz z nią wejściówki do najlepszych warszawskich klubów, nielimitowany dostęp do oferty topowych lokali oraz możliwość skorzystania z trzech najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych. Mowa naturalnie o Warszawie Kobiet, która doczekała się już 4. edycji! W tym roku twórcy karty zaskoczyli nas udogodnieniami dla dwojga, dzięki którym uroki Warszawy...

 • 68-letni rockman już po operacji

  Gitarzysta Keith Richards czuje się coraz lepiej po zabiegu laserowej korekcji wzroku.

 • Agnieszka Orzechowska (31 l.) postanowiła usunąć szpecące blizny, które pozostały jej po wypadku. Zabieg ponoć jest niezwykle bolesny!

 • Morbid Angel: Perkusista operowany

  Pedro "Pete" Sandoval, perkusista amerykańskiej grupy Morbid Angel, przeszedł zabieg mający wyleczyć go z trwającej od dawna dyskopatii.

 • Magda Różczka już po zabiegu

  Aktorka była krótkowidzem, na zabieg w jednej z prywatnych klinik okulistycznych zdecydowała się, ponieważ nie lubi chodzić w okularach. "Po zabiegu wszystko się zmieniło" - tłumaczy na łamach "Na żywo". "Świat stał się piękniejszy, pełen kolorów i słońca. Dostrzegam rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Nie muszę już chodzić ze spuszczoną głową, bo kiedyś bałam się, że nie poznam znajomego...

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

Zdjęcia na temat: zabieg laserowy
Wideo na temat: zabieg laserowy
 • Tak Ajay Rochester walczy z nadwagą

  Ajay Rochester to australijska celebrytka, która zyskała popularność po tym, jak urodziła dziecko i schudła 50 kg. Napisała wówczas kilka poradników i okrzyknięta została ekspertką od odchudzania. Nadwaga jednak wróciła. Dziś 46-latka próbuje wrócić do dawnej wagi za pomocą zabiegów laserowych (Smart Lipo) w Center Medical spa w Santa Monica, na które uczęszcza trzy razy w tygodniu

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.