• Informacje na temat:

  zabieg manicure

Artykuły na temat: zabieg manicure
 • Joanna Krupa zrobiła córce pierwszy zabieg! Nie uwierzycie!

  Joanna Krupa (40 l.) na początku listopada po raz pierwszy została mamą. Urodziła córeczkę, której dała na imię Asha-Leigh. Dziewczynka ma nieco ponad tydzień, a sławna mam zdążyła wykonać już jej pierwszy manicure. Zaskoczeni?

 • Ma obsesję na punkcie... paznokci

  Brytyjski gwiazdor Jude Law, znany z takich filmów jak "Bliżej", "Alfie" i "Sherlock Holmes", przyznał się do częstych wizyt w gabinecie kosmetycznym. Aktor ma obsesję na punkcie swoich paznokci, dlatego regularnie robi zabiegi pielęgnacyjne i manicure.

 • Harper Beckham chodzi na... manicure i pedicure! Będzie afera?

  ...zdjęcie, na którym Harper poddaje się zabiegom... manicure i pedicure! Co o tym sądzicie? Czy to dobry pomysł dla 4-latki?

 • Gwiazda ma problem. Obgryza paznokcie!

  Britney Spears ponoć zmuszana jest do regularnych zabiegów u manikiurzystki. Wszystko to przez spowodowane nerwami chorobliwe wręcz obgryzanie paznokci.

 • Marta Tomczak z "Projekt Lady" w ciąży

  ...profesjonaliści wykonujący egzotyczne masaże, zabiegi na twarz oparte na naturalnych składnikach oraz relaksacyjne zabiegi manicure i pedicure. Jak się zmieniła? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia... Zobacz...

 • Ikony Polskiego Filmu: Oto zwycięzcy

  Ekskluzywny wypoczynek w jednym z najpiękniejszych hoteli na Mazurach, pakiety z filmami DVD, wejściówka na widownię Wielkiego Testu o Filmie Polskim. Kto wygrał nagrody w Plebiscycie Ikony Polskiego Filmu?

 • "BrzydUla": Metamorfozy, czyli jak i dlaczego zmienił się wygląd znanych serialowych postaci

  ..., manicure i makijaż sprawiają, że po BrzydUli znika wszelki ślad. Trudno sobie wyobrazić, ale Julia Kamińska doskonale wie, co mogła czuć ta kochana, choć nieatrakcyjna dziewczyna. Aktorka przyznaje(...) nastolatka chciała, by zabiegano o jej względy. Pragnęła podobać się chłopcom i otaczać się przyjaciółkami. Czuła się odtrącona, zupełnie jak jej serialowa bohaterka. Wygląda na to, że nikt nie...

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!

 • ..." i "MasterChefie", a tam musi prezentować się świetnie.  Podczas zabiegów pielęgnacyjnych jednak nie próżnuje. Nie może sobie przecież pozwolić na marnowanie cennych minut.  "W tym czasie dzieje się milion rzeczy(...) muszą wykonywać nierzadko w jednym momencie!  "Mają problem. Czasami robią mi naraz manicure, pedicure i masaż, bo nie ma czasu, by zrobić to po kolei. Czasami jeszcze przy tym jest fryzjerka...

 • ...mają własnego szofera oraz fryzjera, a ich właścicielka dba, by regularnie odbywały zabiegi pielęgnacyjne. Za wszystko płaci "jedynie" 34 tysiące dolarów rocznie. Okazuje się, że inna hollywoodzka(...) projektantki ma... paznokcie pomalowane na różowo! Ona sama znana jest z tego, że zawsze ma perfekcyjny makijaż, manicure i idealnie dobrany strój. Najwyraźniej uznała, że jej pupil nie może być gorszy...

Wideo na temat: zabieg manicure
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...