• Informacje na temat:

  zabieg marketingowy

Artykuły na temat: zabieg marketingowy
 • Bianca Ingrosso znalazła sposób na skrócenie miesiączki: Pijcie krew z okresu!

  .... Rada celebrytki nie spodobała się internautom, którzy stwierdzili, że jest to jedynie zabieg marketingowy i próba zwrócenia na siebie uwagi. "Pij własny mocz, aby pozbyć się infekcji dróg moczowych...

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • ...faktycznie łączy prawdziwa miłość, czy coming out jest tylko zabiegiem marketingowym... Agencja TVN/x-news...

 • Led Zeppelin: Schody do piekła

  Data 8 listopada 1971 roku na zawsze przeszła do historii rocka, a nawet muzyki rozrywkowej. Wtedy to właśnie na rynku pojawiła się płyta, mająca wkrótce osiągnąć status kultowej. Złotymi zgłoskami w przemyśle muzycznym zapisał się także jeden z utworów z tego albumu. Chodzi oczywiście o "Led Zeppelin IV" i przebój "Stairway to Heaven".

 • Uczestnicy konkursu Eurowizji krytykują Salvadora Sobrala! "Ma problemy z głową"

  ...wygrał przez "użycie zabiegów marketingowych", czyli opowieści o chorobie serca. "Podobnie dzieje się w programach typu talent show. Jego historia zadziałała, a ludzie ją kupili. Z mojej perspektywy...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  Scen łóżkowych w polskich serialach jest jak na lekarstwo, a seks to wyłącznie zabieg marketingowy. Żywot mnichów, czyli zero seksu Gdyby się głębiej zastanowić, można by dojść do wniosku, że bohaterowie naszych rodzimych tasiemców wiodą żywot mnichów. Praktycznie zero seksu. Jeśli już nawet idą razem do łóżka, to zakrywają się kołdrą niemal po sam czubek nosa. Żeby tylko nie pokazać...

 • Szeroko komentowany pocałunek z Madonną, podczas ceremonii wręczenia nagród MTV, okazał się dla Britney Spears świetnym zabiegiem marketingowym przed wydaniem nowego albumu. 22-letnia wokalistka ma już niemal pewną rolę gospodyni kolejnej gali organizowanej przez tę muzyczną stację.

 • Cała prawda o związku Wolińskiego

  ...ucina wszelkie spekulacje: "Można to uznać za niezależny ode mnie zabieg marketingowy. Moje nazwisko pojawiło się w tych artykułach, bo znam się z Dawidem, poznaliśmy się na planie, ale poznałem także...

 • Paradise Lost w studiu

  Muzycy Paradise Lost dają z siebie wszystko w studiu Chapel w Lincolnshire, by przekonać fanów, że ich nowa płyta naprawdę jest powrotem do korzeni, a mówienie o tym nie było li tylko zabiegiem marketingowym. Zespół przygotował już 16 kompozycji na nowy album, który tymczasowo nazwano "Deus", a swoją premierę ma mieć on we wrześniu.

Zdjęcia na temat: zabieg marketingowy
 • Koroniewskiej z Dowborem rozstania i powroty.
Wideo na temat: zabieg marketingowy
 • "The Walking Dead": Komiks na żywo

  Animacje „Motion Comic” to część promocji oczekiwanej premiery AMC „The Walking Dead”. Przypomina nam to trochę zabieg marketingowy z „Dextera” – animacje „Early Cuts”. Zobaczcie jak wygląda świat opanowany przez zombie. A premiera „The Walking Dead” w październiku.

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.