• Informacje na temat:

  zabieg powtarzaj

Artykuły na temat: zabieg powtarzaj
 • Paweł Królikowski: Rodzina wspiera go po operacji

  Dwa miesiące temu przeszedł poważny zabieg. Powoli wraca do zdrowia i czeka na swego pierwszego wnuka.

 • Recenzja Moonspell "Extinct": W pogoni za przebojem

  Wbrew tytułowi, twórczym zasobom Moonspell daleko do wygaśnięcia. Na "Extinct" Portugalczycy wykorzystują je subtelniej niż na kilku poprzednich albumach. Pozostaje pytanie, czy ponowny kurs na gotycką przebojowość sprosta wymaganiom tych, którym ta flagowa jednostka iberyjskiego metalu kojarzy się z czymś zupełnie odmiennym.

 • Krzysztof Gojdź pokazał zdjęcia z przeszczepu włosów?!

  Krzysztof Gojdź (45 l.) uwielbia testować na sobie różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Co tym razem wypróbował przyjaciel polskich celebrytek?

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • Dziwne sposoby leczenia codziennych dolegliwości

  Choć wydawać by się mogło, że obrzydliwe, a często wręcz drastyczne metody leczenia chorób to domena wyłącznie zamierzchłych czasów, wszystkie pseudomedyczne zabiegi cieszą się również dziś sporym zainteresowaniem.

 • Kolejna operacja plastyczna?

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse chce ponownie poprawić swoją urodę.

 • Najnowsze doniesienia o córce Ewy Błaszczyk. Stanie się cud?

  W serce Ewy Błaszczyk (62 l.) może wlać się trochę nadziei. Według najnowszych doniesień jej córka zostanie poddana nowatorskiemu zabiegowi. Terapia komórkami macierzystymi może pomóc Oli wyzdrowieć. Jeśli tak się stanie, można będzie rozpatrywać to w kategoriach cudu, bowiem Aleksandra w śpiączce przebywa już od wielu lat.

 • Jackson: "Wyglądam jak jaszczurka"

  Michael Jackson nienawidził swojego wyglądu i porównywał swój wizerunek do jaszczurki.

 • Dr Krzysztof Gojdź zoperował sobie nos?! A tak go zachwalał

  ...spodoba, można powtarzać zabieg. Jak nie - to kształt nosa wraca do stanu wyjściowego" - zachwalał swoją metodę chirurg gwiazd. Jak wam się podoba efekt zabiegu? Widzicie jakąś różnicę?

 • Roxette: Stan wokalistki pogarsza się

  Wieści dotyczące zdrowia Marie Fredriksson, wokalistki popularnego szwedzkiego zespołu Roxette, są niestety przygnębiające. Jej stan znacznie się ostatnio pogorszył. Nowotwór, pomimo operacji, jakiej poddano artystkę, może się rozprzestrzeniać. Piosenkarka musi poddać się teraz serii ciężkich naświetlań, planowana jest także chemoterapia.

Wideo na temat: zabieg powtarzaj
 • Depresja dotyka również skórę?

  dużo czasu w zamkniętych, dusznych pomieszczeniach. Z racji tego, że często pracujemy przy sztucznym oświetleniu, nasza skóra zaczyna wyglądać na bardzo zmęczoną. Dlatego warto wtedy pomyśleć o zabiegach(...) do wytwarzania nowych tkanek i regeneracji, normalizują jej pracę, poprawiają krążenie i koloryt. Należy jednak pamiętać, że peelingi wymagają serii zabiegów, które należy powtarzać systematycznie

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.