• Informacje na temat:

  zabieg skutecznie

Artykuły na temat: zabieg skutecznie
 • Skuteczna pielęgnacja odmładzająca

  Codzienna pielęgnacja skóry to nie tylko sposób na to, by ją oczyścić i nawilżyć. Oczywiście w danym momencie są to najbardziej odczuwalne i zauważalne efekty tych zabiegów, ale mają one też znaczenie w perspektywie kolejnych lat. Właściwa pielęgnacja to najlepszy sposób na opóźnienie procesu starzenia skóry. A gdy już wchodzimy w bardziej zaawansowany wiek, także metoda na redukcję istniejących...

 • George Harrison przegrał walkę z rakiem?

  Smutną wiadomość dla fanów zamieściła witryna www.abcnews.com, powołując się na brytyjski tygodnik "Sunday People". Zgodnie z doniesieniem, George Harrison przegrywa walkę z chorobą nowotworową, co oznacza, iż zabiegi, którym poddał się niedawno w nowojorskiej klinice Staten Island University Hospital, okazały się nieskuteczne.

 • Odkryj pielęgnację ciała szytą na miarę i stwórz idealny beauty program

  Marka Collistar tworzy unikatowe i precyzyjnie działające produkty do pielęgnacji ciała, które łączą skuteczność zabiegów kosmetycznych z relaksującą atmosferą spa. Każdy z nich rozprawia się(...) kompleksowych i skutecznych zabiegów do stosowania w domowym zaciszu.

 • Dylematy po wyznaniu Angeliny Jolie

  Ujawnienie przez Angelinę Jolie podwójnej mastektomii wywołało w USA pozytywne reakcje. Ale eksperci wskazują, że nie wszystkie kobiety stać na taką prewencję; są też obawy, że decyzja aktorki skłoni do zabiegu kobiety, dla których nie jest on konieczny.

 • Zdrowe i piękne nogi bez żylaków

  Do Polski zawitała innowacyjna metoda leczenia żylaków, która szybko i skutecznie pomaga pozbyć się problemu. VENABLOCK – system do zamykania żył powierzchownych kończyny dolnej przy pomocy specjalistycznego kleju tkankowego na bazie cyjanoakrylatu.

 • Brian Epstein: Piąty Beatles

  50 lat temu (24 stycznia 1962 roku) kontrakt menedżerski z grupą The Beatles podpisał Brian Epstein. "Jeżeli kogokolwiek można nazwać 'Piątym Beatlesem', to był nim właśnie Brian" - powiedział po latach Paul McCartney, oddając hołd ekscentrycznemu, ale jakże skutecznemu menedżerowi.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  Jak co roku jesienna szaruga, a następnie zimowe mrozy dla wielu z nas wiążą się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet, który z okazji zimy przygotował dla warszawianek wyjątkowe atrakcje. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi...

 • Osbourne'owie: Sharon pozwana

  Sharon Osbourne, żona słynnego rockowego szaleńca Ozzy'ego, została pozwana przez producentów przedstawienia "Monologi waginy" za zrezygnowanie z udziału w spektaklu. Monologues Ltd zażądali od pozwanej 30 tysięcy funtów.

 • Odmieniony Rafał Bryndal na imprezie. Aż trudno go poznać!

  Znakiem rozpoznawczym Rafała Bryndala (59 l.) przez długi czas był jego dość spory, często zaczerwieniony nos. Dziennikarz kilka lat temu wyjawił, że jest to spowodowane chorobą, jaką jest guzowatość nosa. Niestety, leczenie, które stosował przez lata, nie dawało żadnego efektu. Dopiero jakiś czas temu trafił na lekarza, który mu skutecznie pomógł. Dzięki odpowiednim zabiegom, którym został...

 • Hipnoza Matta Damona

  34-letni Matt Damon ( "Skazani na siebie" , "Krucjata Bourne'a" ) znalazł niecodzienny sposób na pozbycie się nałogu - aby rzucić palenie 34-letni hollywoodzki gwiazdor pozwolił się... zahipnotyzować.

Zdjęcia na temat: zabieg skutecznie
Dyskusje na temat: zabieg skutecznie
 • Re: Te gwiazdy przegrały walkę z rakiem

  DMSO to nie rozpuszczalnik! To naturalna substancja, która ma wiele badań i prac naukowych. Pozwala przenikać barierę krew-mózg, dzięki czemu można bardziej skutecznie podać lek do organizmu. A czemu nie napisałeś, że jak ta osoba przyszła na zabieg DMSO, to była już wyniszczona chemią i odesłana, żeby sobie umarła, jako chory paliatywnie!!!