• Informacje na temat:

  zabieg trudny

Artykuły na temat: zabieg trudny
 • Łukasz Szumowski potwierdza chorobę matki! Trudna sytuacja w domu ministra

  ...błąd może być tragiczny w skutkach.  "Wyzwanie jest ogromne, porównywalne tym, gdy na stole miałem umierającego pacjenta i musiałem przeprowadzić zabieg ratujący życie" - zwierza się.  Zmęczenie...

 • "Biały cień" : Czarno-biała Afryka

  "Biały cień" dotyka tematu trudnych losów albinosów we wschodniej Afryce, chętnie maglowanego przez media. Jednak obraz izraelskiego reżysera nie jest dydaktycznym reportażem. To raczej klasyczna opowieść o outsiderze, któremu przyszło żyć w nienormalnych warunkach.

 • Ryszard i Elżbieta Rembiszewscy: Trudne chwile zbliżyły ich do siebie!

  ...unieruchomioną ortezą, więc nie mogę prowadzić samochodu. Na szczęście na zabiegi i konsultacje medyczne wozi mnie Ryszard" – podkreśla.  Małżonkowie są pewni, że podróż do kurortu odbędą, kiedy Ela wydobrzeje...

 • "Pani z przedszkola" : Sztuczki Marcina Krzyształowicza

  Ciepłą, kolorową i miękką podróżą sentymentalną do lat 70. ubiegłego wieku jest nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola". Podobnie wyważoną lekkością charakteryzowały się ostatnio w polskiej kinematografii jedynie "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego.

 • Koronawirus w Polsce: Łukasz Szumowski przechodzi trudne chwile. Ma wsparcie żony

  ...umierających założonym przez Matkę Teresę. Myli chorych, podawali jedzenie, wykonywali drobne zabiegi medyczne. - Podziwiałem ją za charyzmę i nieustępliwość − podkreśla Szumowski. Tuż przed odlotem do(...) boks. Przydaje mu się to w trudnych momentach, gdy jako lekarz staje przed sytuacjami nie do rozwiązania. Nie ukrywa, że resztę powierza Bogu.

 • Recenzja Ne-Yo "Non-Fiction": Pochwała niekonsekwencji

  Kiedy nazywasz płytę "Non-Fiction", dając tym samym słuchaczom nadzieję na płytę konceptualną, by ostatecznie wyeliminować z podstawowej wersji wszelkie naleciałości narracyjne... Najdelikatniej mówiąc: źle to wygląda. Nie da się jednak zaprzeczyć, że szóstą płytę Ne-Yo cechuje solidność.

 • Anna Wendzikowska przeżywa trudne chwile. Jedna z córek miała operację

  Odkąd Kornelka przyszła na świat, prezenterka nie ukrywała, że jej pociecha ma problem ze wzrokiem. Od urodzenia dziecko zmaga się z niedorozwojem nerwów wzrokowych.  Aby pomóc małej Kornelce w naprawieniu wzroku, konieczne są operacje.  Córka Wendzikowskiej już w swoim krótkim życiu przeszła już szereg zabiegów i operacji, a teraz właśnie zakończyła się kolejna. Dzielną córeczką pochwaliła się...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

  ...zdrowie. Ponieważ męczące diety nie dawały efektów, Grabowski poddał się zabiegowi, dzięki czemu w rok schudł ponad 40 kilogramów! “Próbowałem już wielu diet. I co z tego, że chudłem, jak po pół roku...

 • 2014 rokiem pośladków? A jakżeby inaczej

  Rok 2013 nazwany był m.in. przez CNN oraz kilka innych opiniotwórczych portali za rok pupy i pośladków w muzyce. Patrząc na mijający 2014 rok, można odnieść wrażenie, że i w tym roku tylna część ciała miała się równie dobrze co w poprzednim, a może nawet lepiej.

Zdjęcia na temat: zabieg trudny
Wideo na temat: zabieg trudny
 • "Na sygnale": Decyzja Martyny, zwiastun 66. odcinka

  Martyna, ciężko ranna w szyję, musi poddać się operacji. A doktor Reiter, tuż przed zabiegiem, zadaje jej trudne pytanie... - Martyna, słyszysz mnie? Odłamek utkwił w podgłośni. Wyciągnięcie go jest bardzo ryzykowne. Możesz wykrwawić się na śmierć... Możemy zrobić sztuczną drogę oddechową. Ale wtedy... wtedy będziemy musieli wyciąć struny głosowe. Wiem, że to trudne... straszne... Ale musisz

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

Dyskusje na temat: zabieg trudny
 • Re: Jedna z najtragiczniejszych śmierci w polskim show-biznesie! Wspomnienie Ewy Sałackiej

  Umiejętności wykonania tracheotomii, chociażby scyzorykiem, należy uczyć już w szkole podstawowej!!! To nie jest trudny zabieg a jak widać może uratować życie!!!

 • Re: Na dobre i na złe

  wysokogórską. Agata i Marek czuwają przy pacjencie z niewydolnością krążenia. Woźnicka czuje się bezradna, gdy musi sama wykonać trudny zabieg, bo Marka pochłaniają sprawy rodzinne. Sambor namawia Piotra do kandydowania na dyrektora. Do konkursu przygotowuje się również Dorota. Z kolei pani Maria zachęca Ruuda, aby zgłosił swoją kandydaturę. Przemek, pod okiem Van Graafa, trenuje zabieg intubacji