• Informacje na temat:

  zabieg wstrzykiwania

Artykuły na temat: zabieg wstrzykiwania
 • Farrah Abraham pokazała, jak wstrzykuje sobie botoks!

  Farrah Abraham (27 l.) to jedna z tych celebrytek, które dla chwili sławy są w stanie zrobić naprawdę wiele. Jakiś czas temu transmitowała na żywo zabieg korekty warg sromowych, a teraz postanowiła zaprosić fotoreporterów do gabinetu kosmetycznego, gdzie wstrzykiwała sobie botoks. Tym razem również zrobiła swoją własną relację w internecie dla fanów. Strach pomyśleć, co upubliczni kolejnym razem...

 • Michael Jackson miał kilka zabiegów rocznie

  Michael Jackson miał bardzo dużą tolerancję na leki przeciwbólowe i usypiające - zeznał anestezjolog artysty David Fournier podczas trwającego obecnie procesu o odszkodowanie za śmierć Króla Popu.

 • Jola Rutowicz pokazała, jak wstrzykuje sobie botoks!

  ...lekarz wstrzykuje jej botoks. Przy okazji wystosowała też orędzie do fanek, by korzystały z medycyny estetycznej!  "Kochani jestem w Kielcach i już po zabieg ( nic nie bolało ). Bardzo Zadowolona...

 • Maja Sablewska: Polecam botoks każdej kobiecie

  Była menedżerka gwiazd i była jurorka programu "X Factor" zachwala wstrzykiwanie sobie jadu kiełbasianego w twarz.

 • Agnieszka Dygant wstrzykuje sobie w skórę jad węża!

  ...czasu do czasu wpaść do gabinetu odnowy biologicznej, aby nieco pomóc naturze. Dygant przekonuje, że jest zwolenniczką jedynie mało inwazyjnych zabiegów. Trzeba jednak przyznać, że są one dość kontrowersyjne. "Zdarza mi się raz na kilka miesięcy, ale bardzo to lubię. (...) Moim ostatnim odkryciem jest zabieg Derma-Oxy. Jak się dowiedziałam, polega na wtłaczaniu w skórę aktywnych składników, takich...

 • Julia Roberts: Botoks? Nigdy więcej!

  Julia Roberts nie wstrzykuje sobie botoksu, bo nie chce stracić mimiki twarzy. Uważa, że bliscy mieliby problem z odczytaniem jej emocji. "Mam troje dzieci, które powinny wiedzieć, co czuję" - mówi artystka.

 • Tak Poniedziałek wstrzykuje sobie botoks

  Choć Jacek Poniedziałek (46 l.) przyznał się już do serii zabiegów odmładzających, nie chce o nich mówić. Dlaczego?

 • 26-letnia gwiazda boi się botoksu

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole nie obawia się starości. 26-latka nie rozumie starszych koleżanek, które za wszelką cenę, bolesnymi zabiegami, chcą poprawić przemijającą urodę.

 • Potocka "wstrzykuje sobie w twarz osocze"

  Małgorzata Potocka, mimo upływu lat, cieszy się urodą, która zdaje się nie przemijać. Swój wspaniały wygląd aktorka zawdzięcza podobno nietypowemu zabiegowi.

 • Przyznała się do używania botoksu

  Jennifer Aniston to kolejna z gwiazd, która uległa panującej w Hollywood presji młodego wyglądu. Piękność przyznała, że stosowała zastrzyki z botoksu, choć jak twierdzi, obecnie już z nich nie korzysta.

Wideo na temat: zabieg wstrzykiwania
 • Policjantki i policjanci": Odcinek 573.

  Na komendę dzwoni studentka. Pod drzwiami mieszkania awanturuje się pijany eks-chłopak jej współlokatorki. Wkrótce Zatońska i Zieliński dowiadują się od mężczyzny, że jego była dziewczyna marzy o karierze internetowej influencerki. By poprawić swój wygląd, planuje wykonać zabieg powiększania pośladków w podejrzanej klinice, w której lekarz wstrzykuje kobietom cement. Policjanci muszą odnaleźć

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.