• Informacje na temat:

  zabiegi lecznicze

Artykuły na temat: zabiegi lecznicze
 • Dziwne sposoby leczenia codziennych dolegliwości

  Choć wydawać by się mogło, że obrzydliwe, a często wręcz drastyczne metody leczenia chorób to domena wyłącznie zamierzchłych czasów, wszystkie pseudomedyczne zabiegi cieszą się również dziś sporym zainteresowaniem.

 • Właśnie wróciła ulubiona karta warszawianek, a wraz z nią wejściówki do najlepszych warszawskich klubów, nielimitowany dostęp do oferty topowych lokali oraz możliwość skorzystania z trzech najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych. Mowa naturalnie o Warszawie Kobiet, która doczekała się już 4. edycji! W tym roku twórcy karty zaskoczyli nas udogodnieniami dla dwojga, dzięki którym uroki Warszawy docenimy w towarzystwie partnera lub przyjaciółki. Kartę, którą już możecie kupić na platformie...

 • Tomasz Kammel i sekret jego urody!

  Tomasz Kammel i Maciej Musiał rozumieją się doskonale. Wspólnie prowadzili "The Voice of Poland", a teraz razem wystąpią w powracającym na antenę TVP "Kocham Cię, Polsko". Być może właśnie z okazji nowego projektu doświadczony prezenter postanowił podzielić się z młodszym kolegą sekretem swojej urody. Jak donosi "Fakt", Kammel poleca Musiałowi pewne zabiegi na twarz. Twierdzi, że aby usunąć...

 • Bracia Golcowie sprawili mamie piękny prezent. Ogłosili to ze sceny!

  Wielka radość i świętowanie w rodzinie braci Golców! Oficjalnie ze sceny zadedykowali mamie występ. Był to urodziny prezent dla pani Ireny.

 • "Klan": Tragedia Laury Łącz! Nie może na siebie patrzeć!

  Laury Łącz zawsze wyrażano się z największym uznaniem. Odtwórczyni roli Gabrieli Wilczyńskiej nie przeczy, że kiedyś naprawdę sporo czasu poświęcała na zabiegi pielęgnacyjne. Ciągle dba o cerę...

 • Kasprzyk odmładza się... pijawkami. Nowa moda!

  Ewa Kasprzyk (56 l.) jest zachwycona hirudoterapią. Aktorka podkreśla, że dzięki niej czuje się nie tylko dużo młodsza, ale wręcz nowo narodzona.

 • "Telekamery czy otwarcie parasola mam w d..."

  Joanna Kurowska mówi wprost, co sądzi o świecie show-biznesu, "celebryckiej" sławie i warszawskich "salonach".

 • Doda usunie implanty?

  Wieść o szkodliwych implantach piersi, wszczepionych tysiącom kobiet, wstrząsnęła światem. Czy polskie gwiazdy także noszą w stanikach... tykające bomby zegarowe?

 • Superman kontra kościół i prezydent Bush

  Christopher Reeve, najsłynniejszy odtwórca roli Supermana, o którego postępach w leczeniu paraliżu informowaliśmy niedawno, w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów ostro skrytykował kościół katolicki i prezydenta Busha za utrudnianie badań mogących doprowadzić do jego wyleczenia. 50-letni aktor, którego kręgosłup został poważnie uszkodzony podczas upadku z konia, jest sparaliżowany od szyi w dół.

Wideo na temat: zabiegi lecznicze
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...