• Informacje na temat:

  zabiegi służące

Artykuły na temat: zabiegi służące
 • Zbuntowany anioł

  Ivo zabiera Milagros na ważną, biznesową kolację. Milagros zdobywa sobie przychylność gospodarzy niekonwencjonalnym zachowaniem i przekonuje ich do sprzedaży ziemi firmie Di Carlo. Angelica próbuje nauczyć Mili dobrych manier. Andrea budzi się po wielu godzinach Straciła dzień w pracy, co nie podoba się Federico. Służące próbują rozkochać Rocky'ego w Linie podając mu zioła, ale ich zabiegi kończą...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • Allan Starski o Oscarach

  Zdobywca Oscara Allan Starski przyznaje, że w tym roku wśród nominowanych filmów nie było scenograficznego "wow". Jego faworyci to "Artysta" i "Hugo". Scenograf gorąco kibicuje Polakom - Agnieszce Holland i Januszowi Kamińskiemu. "Mają dużą konkurencję" - mówi.

Wideo na temat: zabiegi służące
 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.