• Informacje na temat:

  zach gilford

Artykuły na temat: zach gilford
 • W służbie (zdrowia) Mafii

  ...w Chicago z pracą na rzecz członków gangu. Ani szef chirurgii dr Stafford White (Zeljko Ivanek), ani jej chłopak dr Brett Robinson (Zach Gilford) nie wiedzą nic o jej podwójnym życiu i o dylematach...

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #72

  Chlumsky. W serialu zobaczymy także Katie Lowes, Laverne Cox, Alexisa Floyda, Ariana Moayeda, Andersa Holma. Zach Gilford, Kate Siegel, Hamish Linklater, Annabeth Gish, Michael Trucco, Rahul Kohli(...), Ariana Moayeda, Andersa Holma. Midnight Mass Zach Gilford, Kate Siegel, Hamish Linklater, Annabeth Gish, Michael Trucco, Rahul Kohli wystąpią w nowym serialu Mike’a Flanagana ("Nawiedzony dom na...

 • Nowy serial Rhimes

  ...w miłość dr Mirandy Bailey (Chandra Wilson). Ponadto zagrają Caroline Dhavernas, Rachelle Lefevre oraz Zach Gilford. Serial ma mieć trzynaście odcinków.

 • Medyczna dżungla

  ...(Valerie Cruz) dołącza trójka kolejnych medyków. Mowa o Lily Brenner (Caroline Dhavernas), Minie Minard (Mamie Gummer) i Tommym Fullerze (Zach Gilford). Nowi, przyzwyczajeni do zachodnich wygód...

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • "Diabelskie nasienie": Strach na ulicach Nowego Jorku

  W nietypowy sposób reklamują swój film producenci horroru "Diabelskie nasienie". Posłali na ulice Nowego Jorku sterowany pilotem wózek z "diabelskim niemowlakiem" w środku i zarejestrowali reakcję przechodniów.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

Wideo na temat: zach gilford
 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.