• Informacje na temat:

  zagrać boska

Artykuły na temat: zagrać boska
 • "rodzinka.pl": Boska kręciła z... księdzem!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl”, i Artur Żmijewski, czyli ksiądz Żmigrodzki z „Ojca Mateusza”, nie mieli dotąd zbyt wielu okazji, by pracować razem. Niedawno po raz pierwszy spotkali się przed kamerą, by zagrać małżeństwo...

 • Cannibal Corpse nie dla Rosji

  Legendarna amerykańska grupa Cannibal Corpse odniosła się do kłopotów, z którymi spotkała się na zakończonej właśnie trasie po Rosji.

 • "rodzinka.pl": Najważniejsza jest rodzin(k)a!

  ...jednym z programów telewizyjnych. Natalia Boska także nie wyobraża sobie, że mogłaby żyć bez męża. Ludwik jest przecież dla niej... tym jedynym, a rodzina to najważniejsze, co ma! Zagrać(...) Boska zobowiązuje! Choć Natalia nie mówi otwarcie o swojej wierze, stara się wychowywać swych trzech synów według wskazówek Dekalogu - tak, by wyrośli na dobrych, uczciwych i prawych ludzi...

 • Britney nie zagra Matki Boskiej

  Gwiazda pop Britney Spears odrzuciła ostatnio propozycję zagrania Matki Boskiej w filmowej wersji opowieści o Chrystusie.

 • „Druga szansa”: Małgorzata Kożuchowska lubi się oszpecać!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z „Drugiej szansy” i Natalia Boska z „rodzinki.pl”, od lat uważana jest za ikonę stylu i elegancji. Na galach, premierach i innych tego typu imprezach aktorka zawsze wygląda jak milion dolarów, ale w pracy – co wyznała niedawno – gdy tylko jest ku temu okazja, lubi się... oszpecać.

 • Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  - Mitja Okorn, reżyser "Listów...", powiedział mi, że chce zrobić film, który będzie co roku puszczany na święta w telewizji. Ten argument absolutnie mnie przekonał - tłumaczy Maciej Stuhr, gwiazdor "Listów do M.", które 10 listopada trafią na ekrany polskich kin.

 • "Rodzinka.pl": Zaskakujący powód zdjęcia serialu z anteny! Aż trudno uwierzyć

  Informacja o zdjęciu z anteny serialu "rodzinka.pl” zasmuciła wiernych widzów tego formatu. W sieci pojawiły się zaskakujące wieści dotyczące powodu zakończenia produkcji. Na jaw wyszło również, że to nie Małgorzata Kożuchowska (48 l.) miała zagrać główną rolę!

 • Janda: Niczego nie udaję!

  Szefuje dwóm teatrom, gra, reżyseruje i adaptuje sztuki. Krystyna Janda jest pełna nowych pomysłów, energii oraz apetytu na życie. Od lat ma swoich wiernych widzów, którzy zapełniają widownię do ostatniego miejsca.

 • Adam Zdrójkowski świętuje dziś 14 urodziny

  ..., czuliśmy się na planie jak u siebie w domu - mówi. Adam bardzo poważnie myśli o tym, by w przyszłości zostać zawodowym aktorem. Marzy, by zagrać w jednej z amerykańskich superprodukcji na przykład...

 • Czy miłość to grzech?

  21 sierpnia do polskich kin wejdzie "Meteora", której główni bohaterowie - mnich i zakonnica - rozdarci są między uczuciem a powołaniem. O filmie opowiada odtwórca głównej roli, Theo Alexander.

Wideo na temat: zagrać boska
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: zagrać boska