• Informacje na temat:

  zagrać harry

Artykuły na temat: zagrać harry
 • Harry Hamlin: Dlaczego nie został Indianą Jonesem?

  Dziś trudno sobie wyobrazić, by w postać Indiany Jonesa mógł wcielić się ktokolwiek inny niż Harrison Ford. Zanim jednak rozpoczęły się zdjęcia do "Poszukiwaczy zaginionej Arki", wśród kandydatów do roli dzielnego archeologa był też Harry Hamlin. Aktor został zaproszony na casting, podczas którego nieświadomie pogrzebał swoje szanse na udział w filmie Spielberga.

 • Harry Styles zagra Elvisa Presleya w biograficznym filmie?

  Harry Styles ma już na swoim koncie nie tylko sukcesy muzyczne, ale też filmowe. Wokalista w filmie "Dunkierka" miał okazję udowodnić, że jest także świetnym aktorem. Po niewątpliwym sukcesie, nie spoczął na laurach, a stara się o kolejną, naprawdę ważną filmową rolę. Chce zagrać króla rock'n'rolla - Elvisa Presleya.

 • Harry Dean Stanton nie żyje

  Harry Dean Stanton, jeden z najwybitniejszych charakterystycznych aktorów Hollywood, nie żyje. Zmarł w piątek, 15 września, z przyczyn naturalnych. Miał 91 lat.

 • Harry Potter kontra kosmici?

  ...14-letni Daniel Radcliffe ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) rozważa przyjęcie roli w filmie "Evangelion". Odtwórca postaci słynnego małego czarodzieja, stworzonego przez Joanne K. Rowling, miałby zagrać młodego człowieka, który w kabinie wielkiego bojowego robota stawia czoło najeźdźcom z kosmosu. Projekt będzie adaptacją znanej japońskiej sagi anime .

 • "Harry Potter" w kawałkach?

  Mike Newell ( "Uśmiech Mony Lizy" ), twórca przygotowujący się do realizacji filmu "Harry Potter i Czara Ognia" wyznał, że kusi go, aby podzielić obraz na dwie części. Czwarta część przygód małego czarodzieja jest znacznie dłuższa od już sfilmowanych części cyklu. Obecnie trwa kompletowanie obsady.

 • Brudny Harry powróci?

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Dwayne "The Rock" Johnson ( "Król Skorpion" , "Witajcie w dżungli" ) zdradził, że marzy mu się występ w remake'u "Brudnego Harry'ego" , klasycznego obrazu Dona Siegela z Clintem Eastwoodem w roli głównej. 

 • Harry Potter homoseksualistą

  Daniel Radcliffe gotów jest wcielić się w rolę homoseksualisty. Odtwórca roli Harry'ego Pottera nie boi się kontrowersyjnych ról.

 • Harry Potter na golasa

  Świat zna go głównie jako nastoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera. Teraz Daniel Radcliffe chce pokazać inną stronę swojej osobowości. Latem 2007 roku 17-letni gwiazdor zadebiutuje na londyńskiej scenie w spektaklu "Equus", gdzie będziemy mogli go zobaczyć zupełnie... nago.

 • Zagra w ostatnim Harry Potterze!

  Rhys Ifans, aktor znany z takich filmów jak "Notting Hill" czy "Elisabeth: Złoty wiek", ma zagrać w siódmej części Harry Pottera.

 • Dziewczyna Bonda w "Harrym Potterze"

  Amerykańska aktorka Rosamund Pike, która wystąpiła u boku Pierce'a Brosnana w filmie "Śmierć nadejdzie jutro" , wystąpi prawdopodobnie w czwartej części przygód Harry'ego Pottera. W obrazie "Harry Potter i Czara Ognia" dziewczyna Bonda ma zagrać reporterkę Ritę Skeeter.