• Informacje na temat:

  zagraniczne gwiazdy seriali

Artykuły na temat: zagraniczne gwiazdy seriali
 • Zagraniczne premiery jesieni

  Rozpoczęła się jesień, a wraz z nią nowe sezony popularnych zagranicznych seriali. Jakie produkcje startują w najbliższych dniach za oceanem?

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają bohaterów seriali w trakcie weekendu? Zobaczcie!

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • Joanna Kulig niczego się nie boi

  Kariera Joanny Kulig wciąż się rozwija, wkrótce zobaczymy ją w kontynuacji komediowego serialu i zagranicznej produkcji. Ale na tym jej plany się nie kończą...

 • "M jak miłość": Ciąże w serialach

  ...pomysłowi będzie Bart (Piotr Głowacki). Tamara Arciuch Aktorka znana z takich seriali jak "Niania", "M jak miłość" spodziewa się trzeciego dziecka. Jednak nie zwalnia tempa i nadal pracuje...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Zmarł Max Wright, gwiazda serialu "Alf"

  ...przygód Tannerów i Alfa. W sierpniu 2018 roku studio Warner Bros. podobno planowało nakręcenie reamake'u. Jak informowały zagraniczne media projekt miał znajdować się już w początkowej fazie przygotowań.

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

Zdjęcia na temat: zagraniczne gwiazdy seriali
Wideo na temat: zagraniczne gwiazdy seriali
 • Polacy w zagranicznych serialach

  Sprawdźcie, które z polskich gwiazd robią karierę za granicą!

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: zagraniczne gwiazdy seriali
 • Re: Gwiazdy seriali na Dniu Otwartym TVP

  i do wszystkich ktorzy sie rzadzą wszystkie seriale sa wlasnoscią Anny Muchy nawet zagraniczne jej wujkowie i ciotki sa rezyserami,scenarzystami a jej kuzyni sa w ekipach krecachy iwiecie co szmaty smierdzace Ania Mucha jest kuzynką Toma Cruisa a jej ciotki sa wlascielami telewizjii TVN bylo myslec wszystkie seriale sa wlasnoscią Ani Muchy i jest siostrzenicą Andrzeja Wajdy,Romana POlańskiego

 • Re: Seriale pełne gwiazd jesienią w Polsacie

  Litości. Jakie gwiazdy? Myślałem, że Polsat puści jakieś zagraniczne hity. Z tych wymienionych seriali będę oglądał tylko Kiepskich (specyficzny klimat, zamierzony kicz). Od roku nie oglądam Polsatu w takiej ilości jak kiedyś. Seriale emitowane w tej stacji mnie obrażają. Nie dość że reklamy lecą dłużej niż seriale czy filmy, to poziom emitowanych programów jest żenujący.