• Informacje na temat:

  zagraniczne koncerty

Artykuły na temat: zagraniczne koncerty
 • Riverside: Polskie koncerty przełożone przez koronawirusa

  Zaplanowane na drugą połowę kwietnia polskie koncerty kończące trasę "I'm Your Private Wasteland Tour 2020" warszawskiej grupy Riverside zostały przełożone na drugą połowę czerwca. Przez pandemię koronawirusa zespół musiał wcześniej zakończyć europejską część tournée.

 • Myslovitz: Zagraniczne koncerty

  Zespół Myslovitz nie ustaje w próbach zdobycia uznania na rynku zachodnim. Zespół wystąpi wkrótce na klubowym koncercie w Lipsku oraz zagra na festiwalu "Heitere Open Air" w Szwajcarii.

 • Pestilence: Dwa koncerty w Polsce

  W listopadzie dwa koncerty w naszym kraju zagra holenderska grupa Pestilence.

 • Myslovitz: Styczniowe koncerty w Europie

  Grupa Myslovitz nie ustaje w wysiłkach zmierzających do zrobienia kariery poza granicami Polski. W styczniowym "rozkładzie jazdy" zespołu są koncerty w Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Austrii i Turcji.

 • Top of the Top Festival Sopot w sierpniu. Koncerty pokaże TVN

  W sierpniu w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się druga po reaktywacji edycja Top of the Top Festival Sopot. Tym razem na scenie wystąpią także zagraniczne gwiazdy, co oznacza powrót do międzynarodowej formuły festiwalu.

 • Woodstock: Zagraniczne gwiazdy

  ..."Wszystkie te koncerty będą miały niespotykany, wcześniej dopracowany i spójny artystyczny przekaz. Na dużej scenie Przystanku w ciągu wszystkich dni trwania festiwalu pojawiać się będą artyści, którzy zabierać Was będą w niesamowitą, ekscytującą, muzyczną podróż w najróżniejsze zakątki globu" - zapowiadają organizatorzy Przystanku Woodstock. "Odwiedzicie wraz z nimi bliskie kraje Europy, takie...

 • Dlaczego bilety na koncerty są takie drogie?

  Płacz i płać, drogi fanie, bo słuchanie i oglądanie muzycznych idoli to coraz droższa rozrywka. W ostatnich latach ceny wejściówek na koncerty gwiazd wzrosły radykalnie. 300, 400 czy 500 złotych to już żaden szok, to normalka.

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Koncerty na żywo w ramach eliminacji odwołane przez koronawirusa

  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się w Europie koronawirusa, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zdecydowała o zmianie formuły koncertów Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Nie odbędą się dotychczas zapowiadane koncerty z udziałem publiczności zaplanowane na 28 marca we Wrocławiu, 18 kwietnia w Gdańsku, 9 maja w Białymstoku i 13 czerwca w Łodzi.

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Dropkick Murphys pierwszą zagraniczną gwiazdą

  ...i udzielają się społecznie. Kapela wsparła badania w dziedzinie onkologii dziecięcej, chętnie gra koncerty charytatywne, a dochód z EP-ki z gościnnym udziałem Bruce'a Springsteena przekazała...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.