• Informacje na temat:

  zagraniczni producenci

Artykuły na temat: zagraniczni producenci
 • Producenci "Wiedźmina" rozważają zatrudnienie polskich aktorów w drugim sezonie

  Przygotowania do realizacji drugiej serii serialu o Geralcie z Rivii trwają już w najlepsze, a według nieoficjalnych informacji prace na planie produkcji zaczną się 17 lutego. Większość ról zagrają zagraniczni aktorzy, ale istnieje szansa, że pojawią się też Polacy.

 • Producent "Tsotsi" w Polsce

  ...światowych festiwalach wynika z faktu, że polscy producenci nie ponoszą wymaganej odpowiedzialności za tworzony film. "Wynika to głównie z faktu, że w Polsce dużo filmów powstaje za państwowe pieniądze(...) na świat, a nie dla RPA. Jak zrobimy film tylko dla RPA, to stracimy wszystkie pieniądze, które zainwestowaliśmy - mówiłem im. No i była debata. Czego my potrzebujemy jako zagraniczni inwestorzy...

 • Zagraniczna ofensywa Agnieszki Grochowskiej

  Kariera Agnieszki Grochowskiej biegnie dwutorowo. Gra zarówno w Polsce - do kin weszła właśnie komedia "Miłość jest wszystkim" z jej udziałem, jak i za granicą - na premierę czekają film i serial, w których aktorka partneruje takim sławom, jak Elle Fanning i Matthew Modine.

 • Wybierz zagraniczny przebój lata 2018

  Wakacje w pełni. A jak wiadomo, gdy zaczyna się lato, rozpoczynają się także plebiscyty na największy wakacyjny hit. Poniżej zebraliśmy 11 zagranicznych utworów, które mają potencjał, aby zostać przebojem tego lata. O wyborze zdecydujecie wy!

 • Wybierz zagraniczny przebój lata 2017

  Wakacje w pełni. A jak wiadomo, gdy zaczyna się lato, rozpoczynają się także plebiscyt na największy wakacyjny hit. Poniżej zebraliśmy 10 zagranicznych utworów, które mają potencjał, aby zostać przebojem tego lata. O wyborze zdecydujecie wy!

 • Raperzy i producenci podsumowują 2016 rok: Vienio

  Przedświąteczne podsumowania raperów i producentów kończy typami od Vienia.

 • Nie żyje DJ i producent Robert Miles

  Producent muzyki trance oraz autor hitu "Children" zmarł 9 maja w wieku 47 lat.

 • Producent "Dwóch Koron" odpowiada na zarzuty PISF

  Michał Kondrat, producent filmu "Dwie Korony", w specjalnym oświadczeniu odniósł się do "nieprawdziwych informacji, rozpowszechnianych przez 'Tygodnik Powszechny' i Polski Instytut Sztuki Filmowej" na temat światowej premiery obrazu na festiwalu w Cannes.

 • Producent "Tsotsi" w Polsce

  Piotr Fudakowski, mający polskie korzenie producent laureata tegorocznego Oscara dla filmu nieanglojęzycznego - południowoafrykańskiego "Tsotsi" - przyjedzie do naszego kraju, by promować ostatni obraz reżysera Gavina Hooda. Premiera filmu "Tsotsi" zaplanowana jest na 26 maja.

 • Prasa nagradza producenta

  Polańskiego . Członkami IPA są niezależni i zagraniczni dziennikarze zajmujący się przemysłem rozrywkowym. Stowarzyszenie przyznaje nagrody za najwybitniejsze osiągnięcia telewizyjne, kinowe i w dziedzinie...

Zdjęcia na temat: zagraniczni producenci
Wideo na temat: zagraniczni producenci
 • Rozenek zapowiada swój nowy program! Nie ukrywa, że z Majdanem nieźle na tym zarobili!

  Małgorzata Rozenek (pełnoletnia) i Radek Majdan (45 l.) wrócili niedawno z kolejnej zagranicznej eskapady. Kręcili tam dla TVN swój nowy program, który ma być ponoć połączeniem "Azja Express" i "Piekielnego hotelu". Rozenek jest pewna, że show będzie hitem, choć producenci zabronili jej jeszcze zdradzać szczegóły. "Jest to program robiony z ogromny rozmachem, jest kosztowny i wiemy, że robimy coś

 • "Zimna gra" to wyjątkowy projekt filmowy firmy producenckiej Watchout Studio, do którego zdjecia powstają m.in. w Pałacu Kultury i Nauki. Koprodukcja TVN "Zimna gra" to pierwszy w historii film realizowany przez polskich producentów z myślą o dystrybucji międzynarodowej. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki, któremu udało się zaangażować do projektu wybitnych twórców z Polski i zagranicy. Za scenografię odpowiada Allan Starski, za zdjęcia Paweł Edelman, a w jednej z głównych...

Dyskusje na temat: zagraniczni producenci
 • Re: ​Zagraniczni partnerzy polskich gwiazd

  Dlaczego to "wielkie uczucie" nie pojawi się nigdy do starszego: motorniczego tramwaju, operatora wózka widłowego, ochroniarza w markecie itp. Zawsze tylko biznesmeni, producenci filmowi itd ;-)