• Informacje na temat:

  zając bielak

Artykuły na temat: zając bielak
 • Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

  Ewa Bukowska, czyli Edyta Bielak z "M jak miłość", zadebiutuje wkrótce jako autorka... bajek. Dwie pierwsze, które latem ukażą się w księgarniach, napisała specjalnie dla swojego młodszego syna Marcina.

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

  Ewa Bukowska, czyli Edyta Bielak z "M jak miłość", zadebiutuje wkrótce jako autorka... bajek. Dwie pierwsze, które latem ukażą się w księgarniach, napisała specjalnie dla swojego młodszego syna Marcina.

 • Behemoth w limitowanej wersji (EP-ka "Blow Your Trumpets Gabriel")

  4 grudnia Behemoth zaprezentuje pierwszy zwiastun nadchodzącej płyty "The Satanist" - limitowaną edycję 12-calowej EP-ki "Blow Your Trumpets Gabriel".

 • Behemoth: Módlcie się za nami (nowy utwór "Ora Pro Nobis Lucifer")

  Przed zbliżającą się premierą płyty "The Satanist" (4 lutego) Behemoth opublikował wideo tekstowe do nowego utworu "Ora Pro Nobis Lucifer".

 • Behemoth: Dojrzałość, szczerość, jakość

  Już 4 lutego do rąk fanów trafi "The Satanist", nowy i długo oczekiwany album pomorskiego Behemotha.

 • Nie używam Facebooka

  Rzadko kiedy pamiętamy debiuty gwiazd, które od lat błyszczą na firmamencie. Zwykle dlatego, że pierwsze role to drugoplanowe epizody w przeciętnych filmach. O tym, jak debiutowała Emily Watson nie da się jednak zapomnieć.

 • Więzienie na odludziu

  Sala kinowa podczas pierwszego pokazu prasowego reżysersko-scenopisarskiego debiutu Angeliny Jolie pokazywanego w Berlinie poza konkursem pękała w szwach.

 • Awangardowe małżeńskie intrygi

  Z jego trylogią jest jak z dobrym związkiem - im dalej, tym ciekawiej, zabawniej, sprawniej, czulej, bardziej inteligentnie i pikantnie. Rzadko który twórca (sam Ulrich Seidl udowodnił to podczas tegorocznego Berlinale) dochodzi do perfekcji podczas kręcenia kolejnych części wymyślonej przez siebie historii. Wielu z nich robi to, ponieważ pierwszy film odniósł sukces i bazuje na nim wypalając się z roku na rok.

 • Romain Duris: Chciałbym być kobietą

  Ma trzydzieści dziewięć lat i czterdzieści jeden ról na koncie. Debiutował w 1994 roku, ale nadal jest kojarzony najbardziej z rolą młodego, naiwnego studenta w "Smaku życia" (2002). Dziś Romain Duris twierdzi, że nie potrafiłby się utożsamić z taką rolą, choć nad każdą ciężko pracuje. Nie ma w domu telewizora, więc inspiracje czerpie z oglądania obrazów, fotografii i archiwalnych materiałów.

Wideo na temat: zając bielak
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Rango

  Wspaniała animacja dla całej rodziny. Tym razem Johnny Depp użycza głosu głównemu bohaterowi - a będzie nim kameleon o imieniu Rango. Rango przechodzi życiowy kryzys - poszukuje własnej tożsamości. Jego głównym zajęciem jest wędrówka po pustyni Mojave. Pewnego dnia dociera do małego miasteczka w którym rządzą bandyci i kryminaliści. Postanawia zostać w nim stróżem prawa …

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.