• Informacje na temat:

  zając i krawczyk juz nie sa razem

Artykuły na temat: zając i krawczyk juz nie sa razem
 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  ...- Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • W jej związku kryzys?

  W tym roku telewizja Polsat obchodzi 20-lecie istnienia. Jedną z najważniejszych produkcji w historii stacji jest niewątpliwie "Pierwsza miłość". Serial kojarzony jest między innymi z Anetą Zając, która gra w nim od samego początku - czyli od 2004 roku.

 • Garou w "jak Oni śpiewają"

  W najbliższym odcinku na scenie "jak Oni śpiewają" poza gwiazdami programu, wystąpi Garou.

 • Garou w "jak Oni śpiewają"

  W najbliższym odcinku na scenie "jak Oni śpiewają" poza gwiazdami programu, wystąpi Garou.

 • "Nie staram się być ostrożny"

  O udanej prowokacji z okładką albumu "Tylko dla...", rozstaniu w wytwórnią Universal Music Polska, likwidowaniu zła i 25-leciu formacji Apteka opowiada Jędrzej 'Kodym' Kodymowski, najbardziej niepokorny wśród niepokornych artystów polskiej sceny alternatywnej. Oczywiście odcinający się od tej, jak i od każdej, sceny muzycznej. Z Kodymem rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Rozwód w "Pierwszej miłości"

  W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

 • "Pierwsza miłość": Za kratkami

  Od jakiegoś czasu związek Pawła (Mikołaj Krawczyk) i Marysi (Anety Zając) przeżywa poważny kryzys. Na domiar złego uczucia dziewczyny zostają wystawione na kolejną ciężką próbę. Marysia musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy wierzyć w niewinność Pawła, który jest podejrzany o dokonanie strasznej zbrodni.

 • Jabłczyńska zagrożona!

  Powoli zbliżamy się do finału trzeciej edycji programu "jak Oni śpiewają". Już dziś wiadomo, że nie wejdzie do niego Aneta Zając. Zagrożone są również Joasia Jabłczyńska i Olga Bończyk.

 • Marysia z "Pierwszej miłości" porwana w Kolumbii!

  Na spore emocje muszą przygotować się fani Anety Zajac. Jej serialowa bohaterka z "Pierwszsej miłości" zostanie porwana w Kolumbii.

Dyskusje na temat: zając i krawczyk juz nie sa razem
 • Re: "Klan": Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk zagrają razem w serialu?

  To az tak Klan zchodzi na psy ,że oni muszą grać co kasy szukają???Krawczyk żaden z niego aktor w Pierwszej Miłości nic ciekawego nie pokazał tyle .,ze poderwał Włodarczyk albo ona jego i zostawił Zając z dziećmi.Ogladam ten serial ale teraz to juz bedzie badziewo nie wiem czy mnie zacheci gra tych niby aktorów do oglądania.Włodarczyk może zastąpi zone Pawła Lubicza,poderwie go na urok osobisty

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Macie cos takiego, ze nie możecie patrzec na włodarę? Juz nawet karykaturalne Zombie jest ładniejsze od niej, facet chyba ma wypalone oczy i tego nie zauwaza.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  on zawsze bedzie synonimem tego jak mądry facet przed idiotyczną decyzje może stracić wszystko i nigdy juz niczego nie mieć. A ma dopiero 30 lat...... świetnie się zapowiadajcy aktor, ciekawe czy choc rozmysla, że zrobił największe głupstwo w zyciu ???

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Z Aneta Mikołaj wygląda na sympatycznego gościa a z włodarczyk na bandytę. Co ta baba z tym chłopakiem zrobiła ??? Mogłaby juz odpuścić go sobie i nie szantażowac go swoja osoba. Rozstaliby się i kazdy poszedłby w swoja strone. Pomyśl włodarczyk o tym.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając chce dać synom beztroskie dzieciństwo!

  jemu nie musza płacić bo nie jest taka sprzedajna dziw... jak włodara, Stefano wybiera mądrych ludzi i dlatego padło na Anete. Skacz z radości włodaro, że wiesz co piszesz, może za któryms razem jebniesz na ostry kant i zobaczysz całe swoje podłe zycie, tego co zycze. Czy krawczyk wie, że z Janiakiem sypiałaś włodaro i u niego mieszkałaś? Jakoś trudno ci o tym go poinformowac , ale innych opluwac