• Informacje na temat:

  zając urodziła

Artykuły na temat: zając urodziła
 • Cardi B planuje kolejne dziecko. Kiedy urodzi?

  Cardi B ma już bardzo jasne i sprecyzowane plany na najbliższą przyszłość, którymi podzieliła się niedawno z fanami na Instagramie. Wśród nich jest nie tylko rozwój muzycznej kariery, ale drugie dziecko, które gwiazda chce urodzić zaraz po kolejnej trasie koncertowej.

 • "Urodzony do prezesowania"

  ...naprawdę to jest głównym problemem? Wiesz, ja nie twierdzę że to wina mediów, tylko za dużo było Jeden Osiem L, Donia i tego wszystkiego... Za dużo było ludzi puszczających to i mówiących, że to...

 • Michał Milowicz: Urodziłem się, żeby grać i śpiewać

  Michał Milowicz zamierza ponownie poświęcić się wyłącznie karierze aktorskiej. Twierdzi, że urodził się po to, aby grać i zapewniać ludziom rozrywkę oraz wzruszenia. Dla aktorstwa zrezygnował z prowadzenia klubu muzycznego "Maska". Już jesienią artystę będzie można oglądać w komedii obyczajowej "Na układy nie ma rady".

 • Na pewno wróci do "M jak miłość"

  Gdy synek serialowej Małgosi (Joanna Koroniewska) przyszedł na świat, producenci postanowili, że aktorka dostanie urlop, aby mogła trochę odpocząć, a przede wszystkim ...urodzić i zająć się swoim prawdziwym dzieckiem.

 • Modelka chce do polityki...

  ...się zapisać do Partii Kobiet, ale przyznaję, że zastanawiam się jeszcze nad młodzieżówką Platformy Obywatelskiej" - opowiada prezenterka. Karolina Malinowska urodziła się w 1983 roku w Łodzi. Karierę...

 • Koterski uratował Szapołowską

  Michał "Misiek" Koterski zrezygnował z udziału w show "jak Oni śpiewają". Tym samym uratował dwie zagrożone uczestniczki - Grażynę Szapołowską i Anetę Zając.

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • Jean Reno: Moje żony Polki

  ..., z którą miał dwójkę dzieci. Syna i córkę urodziła mu też Nathalie, ale małżeństwo przetrwało tylko 5 lat. Trzecia żona, Zofia Borucka, również jest Polką i modelką. Świadkiem na ich ślubie był sam Nicolas Sarkozy, którego Reno poznał... wyprowadzając psa. "Dobrze nam się gadało, to normalny facet, ale, co oczywiste, nie ma czasu na zbyt częste spotkania" - śmieje się Reno. Jego życie rozgrywa się...

 • Shakira nie ma czasu na macierzyństwo

  Z powodu obowiązków zawodowych gwiazda pop Shakira ma mało czasu na wychowanie urodzonego w styczniu synka Milana.

 • Iwona Pawlak: Gwiazda "Nad Niemnem" wraca!

  Jest urodzoną optymistką. Widzi wszystko w jasnych barwach. I ma nowy pomysł na przyszłość.

Zdjęcia na temat: zając urodziła
Wideo na temat: zając urodziła
 • Motywuje kobiety na całym świecie i przełamuje stereotypy

  Lita Lewis jest trenerką personalną, motywacyjną i gwiazdą fitness. Urodziła się w Sydney, jako nastolatka trenowała lekkoatletyką. Nie czuła się jednak dobrze ze swoją figurą. "Był czas, kiedy nienawidziłam swojego ciała. Miałem większe uda niż niektórzy faceci. Nazywali mnie 'grubą'. Nie podobało mi się to, w końcu postanowiłam się tym zająć" - mówi. Przeprowadziła się do Stanów, znalazła

Dyskusje na temat: zając urodziła
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  chyba włodaryjna ma zgniłe jajo, Anetka urodziła, nie kłam

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  No tak przecież można zmieniać jak rękawiczki to nic że urodziła dzieci, co tam że sypiali razem,że szeptał że kocha...... takie duperele...... to oczywiście świat w którym niektórzy myślą że są Bogami i wszystko zostanie wybaczone i rozgrzeszone.Niestety sam fakt że sypia się z kimś i je się wspólne śniadania że ta osoba się troszczy gdy jeszcze nie została zamieniona na ten lepszy model to jak

 • Re: Pierwsza miłość

  Aneta Zając juz urodziła... Poza tym miało to miejsce jakiś miesiąc temu! Ma bliźniaki:)

 • Re: "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy mężczyzna u boku Anety Zając?

  W siedmioletnim związku urodziły się bliźniaki i ty śmiesz twierdzić że kobieta sobie je urodziła? Jesteś zerem wielkim ZEREM !

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  ta Włodarczyk się raczej nie widzi w każdy dzień w lusterku, raz że tapeta jej się topi a dwa, że ogolnie źle jej z oczu patrzy. Aneta przy niej blyszczy- urodziła bliźniaki i trzyma się świetnie:)pozazdrościć. Anetka tak trzymaj! a o Krawczyku szkoda pisać- pokazał jak wygląda DNO.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk wreszcie się spotkają...

  Owszem ma już dzieci ale z niby facetem. Urodziła a i tak wygląda jak nastolatka. Bez liftingów itp. jak Włodarczyk. Kariery na dzieciach nie robi tylko pracuje w teatrze. A Włodarczyk taka zdolna a prawdopodobnie już od bardzo długiego czasu nie ma etatu.

 • Re: "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy mężczyzna u boku Anety Zając?

  Ja tam jej życzę szczęścia i morza miłości...w końcu nie jej wina,że trafiła na niedojrzałego gnojka, urodziła mu dzieci, a on poszedł do masakrycznie przechodzonej Włodarczyk... Głowa do góry Aneta....Twoje szczęscie jeszcze przed Tobą, życzę Ci tego z całego serca.

 • Re: Pierwsza miłość

  Aneta Zając serialowa Marysia urodziła niedawno bliźniaków. Zastanawialiście się pewnie czy naprawdę jest taka gruba.Odpowiem wam że tak , gdyż ją widziałem w stanie błogosławionym :)

 • Re: “M jak miłość": Mama wróciła do pracy!

  A kto to jest jakaś cichopek ??? Kogo to może obchodzic, że jakaś dziewczyna urodziła drugie dziecko??? Ludzie, czy wy nie możecie się zając poważnymi sprawami, a nie jakąś perłą wśród gnoju???

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  Dzieci wychowuje się od chwili narodzin do pełnoletnosci a gdzie on był jak dziewczyna urodziła zabawiał się a te noce nieprzespane to co?A Alimenty i tak bedzie płacił chociaż tyle ale kazdy jeden taki sam najpierw spłodzą dziecko a potem uciekają od odpowiedzialnosci,A Aneta Zając jest naprawde piekna dziewczyna na co on zamienił