• Informacje na temat:

  zając wybaczyła

Artykuły na temat: zając wybaczyła
 • Koterski uratował Szapołowską

  Michał "Misiek" Koterski zrezygnował z udziału w show "jak Oni śpiewają". Tym samym uratował dwie zagrożone uczestniczki - Grażynę Szapołowską i Anetę Zając.

 • W "Pierwszej miłości" zrobi się gorąco

  Nagrywamy już 9 lat, niektórzy koledzy są od samego początku, więc mogę śmiało powiedzieć, że mam tu sprawdzonych przyjaciół - mówi Aneta Zając. Jej bohaterka z "Pierwszej miłości" ma mniej szczęścia do ludzi...

 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  To już pewne! "Baron24" - nowy serial, którego produkcji podjęła się Dorota Kośmicka-Gacke, trafi wiosną na antenę TVP2. Pierwszy klaps na planie padnie już w środę, 11 grudnia. Wiemy, kto zagra w sitcomie, mającym zająć w Dwójce miejsce "rodzinki.pl"

 • "Big Brother". Igor doprowadził Magdę do łez

  Magda Zając okazywała sporo czułości Igorowi.  Ale polały się też łzy. Igor zaczął układać piosenkę o relacji Madzi i Oleha.  "On dla niej robi wszystko i tyle, a ona tylko łapie te chwile i czas(...) Łukasz. "Widocznie bardzo mnie musiało zaboleć to, co powiedział Igor" - odpowiedziała mu Wójcik.  Jednak nie musiało minąć dużo czasu, by wybaczyła koledze-bokserowi. Następnego poranka po imprezie...

 • Złote Globy 2018: Mariah Carey podsiadła Meryl Streep

  Mariah Carey przez przypadek zajęła miejsce Meryl Streep podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów.

 • Agata Buzek w nowym filmie Borysa Lankosza

  Agata Buzek ("Rewers", "Niewinne", "Obce ciało") zagra główną rolę w filmie Borysa Lankosza, opowiadającym o głośnej sprawie - przemocy sióstr Boromeuszek wobec swych podopiecznych z ośrodka wychowawczego w Zabrzu. Sprawa była nagłośniona w mediach kilka lat temu.

 • Jabłczyńska znów najlepsza?

  ...". Na werdykt widzów czekają zagrożone Grażyna Szapołowska i Aneta Zając. Którąś z pań usłyszymy w sobotnim programie. Jeżeli pozostanie Aneta Zając zaśpiewa "Kanikuły", Grażyna Szapołowska będzie miała...

 • Krynica Źródłem Kultury: Dżem, IRA i Margaret w akcji

  W ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury w Pijalni Głównej odbył się koncerty grup Dżem i IRA oraz wokalistki Margaret.

 • Anna Dereszowska: W kinie i w teatrze

  ​Po wakacyjnej przerwie Anna Dereszowska wróciła na teatralną scenę. 18 września w Teatrze 6. piętro wystąpi w recitalu "Instrukcja obsługi kobiety". W teatrze Michała Żebrowskiego przygotowuje się także do wiosennej premiery "Ożenku". Aktorka czeka ponadto na premierę dwóch swoich ostatnich filmów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Porady na zdrady".

 • Pieńkowska wraca do "M jak miłość"!

  Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) poznają prawdę na temat przedłużającego się milczenia swojej mamy Marii (Małgorzata Pieńkowska). Sprawdź szczegóły!

Zdjęcia na temat: zając wybaczyła
Dyskusje na temat: zając wybaczyła