• Informacje na temat:

  zając ze sniegu

Artykuły na temat: zając ze sniegu
 • Świąteczna Lennox: Więcej niż kolędy

  Nie znosicie świątecznych albumów i ckliwych utworów, do których kręci się teledyski z padającymi sobie w ramiona krewnymi, choinkami i płatkami śniegu? Dajcie szansę Annie Lennox, która połączyła grację angielskich kolęd z ludycznymi motywami, z brzmieniami afrykańskimi, orientalnymi, klasycznymi czy słowiańskimi.

 • Autograf na książeczce wojskowej

  ...przemieszały, że ciężko nawet pokazać granicę. I to jest jeden z powodów, dla których chcieliśmy to zastopować. Taka symbioza, w jakiej żyjemy, może być momentami przytłaczająca. Pracę przenosimy do domu, dom...

 • Gdynia: Pierwsze nagrody

  ...), Nagroda Organizatorów Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą - "Róża" (za spojrzenie na bolesne aspekty historii Polski w poruszającej i ciekawej formie artystycznej), Nagroda(...) Klubów Filmowych "Don Kichot" - "Róża", Nagroda Dziennikarzy - "Róża" (za poruszającą opowieść, która przywraca wiarę w miłość wbrew losowi, za prawdziwy obraz ważnego fragmentu środkowoeuropejskiej...

 • "Przetrwanie": Wielkie oczy wilka

  Mordercza walka o życie w ciężkich warunkach lodowatej Alaski to temat najnowszego obrazu Joe Carnahana, opartego na opowiadaniu "Ghost Walker" Iana Mackenziego Jeffersa. "To film o przetrwaniu, ale nie tylko fizycznym - o utrzymaniu ciała i duszy w jednej całości" - mówi odtwórca głównej roli, Liam Neeson.

 • Wiecznie niewyspana Paulina Chylewska

  Uwielbia spać, ale kiedy prowadzi magazyn śniadaniowy, dzielnie wstaje o czwartej rano. - To prawdziwa tortura - ocenia prezenterka. - Jednak pochwały widzów są dla mnie najlepszą rekompensatą.

 • Artysta pozostający w cieniu

  Rozwijają kinematografię, dostarczają widzom niezapomnianych wrażeń, wzbudzają strach, trzymają w napięciu. Są jednak artystami pozostającymi w cieniu wielkich gwiazd - mówi o kolegach po fachu Neil Corbould, zdobywca Oscara za efekty specjalne do "Gladiatora".

 • Najlepszy polski film!

  ...wysokości"), Platynowe Lwy : Roman Polański, Tadeusz Konwicki. Krystian Zając, Gdynia Zobacz nasz raport specjalny GDYNIA 2011!

 • "Nie przejmuję się swoją karierą"

  .... - Czy nie pociąga ją kariera gwiazdy i czy jako ojciec nie odradzałbyś jej tego? C: Przecież ona ma obecnie tylko 10 lat! Rok temu mówiła, że chce zostać osobą sprawdzającą rachunki w supermarkecie(...), oczywiście, będzie to wystarczająco dobra historia. - A czy nie chciałbyś udzielić postaciom z filmu swojego głosu? C: Tak, zresztą była o tym już mowa. Ale tak naprawdę jedyna postać, jaką mógłbym...