• Informacje na temat:

  zakaz zbliżania

Artykuły na temat: zakaz zbliżania
 • Zakaz zbliżania się do gwiazdy

  Były menedżer piosenkarki, a także jej prawnik, mają zakaz zbliżania się do Britney Spears - orzekł sąd w Los Angeles.

 • Johnny Depp złamał zakaz zbliżania się do Amber Heard?

  Johnny Depp ma kłopoty. Amber Heard, żona hollywoodzkiego gwiazdora, wezwała policję do mieszkania w Los Angeles, twierdząc że doszło do naruszenie zakazu.

 • ​Dwie Rosjanki z zakazem zbliżania się do Lany Del Rey

  Rosjanki Nataliia Krinitsyna i Iuliia Vladimirovna za niewłaściwe zachowanie otrzymały zakaz zbliżania się do Lany Del Rey na odległości mniejszą niż 100 jardów.

 • Jack White ma zakaz zbliżania się do byłej żony

  Amerykański muzyk Jack White otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do byłej małżonki, rudowłosej modelki Karen Elson.

 • George Clooney i zakaz dronów

  Władze miasteczka Laglio nad jeziorem Como na północy Włoch, gdzie znajduje się posiadłość George'a Clooneya, zakazały lotów dronów. Wcześniej zabroniono zbliżania się do rezydencji aktora i jego rodziny, Villa Oleandra.

 • Nie zbliżaj się do Britney!

  Sędzia z Los Angeles przedłużył zakaz zbliżania się byłego menadżera Sama Lutfiego do piosenkarki Britney Spears do 31 lipca.

 • Britney Spears: Nie zbliżać się!

  Amerykańska wokalistka Britney Spears wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się do niej dla swojego byłego chłopaka, paparazzo Adnana Ghaliba, oraz swojego dawnego menedżera, Sama Luftiego.

 • Może zbliżać się do Britney

  Piosenkarka Britney Spears nie chce przedłużać sądowego zakazu zbliżania się do niej Osamy "Sama" Lutfiego, jej byłego przyjaciela. Ale nie oznacza to, że chce go widywać - poinformował jej prawnik.

 • Nie zbliżaj się do Britney!

  Lufti odsunął tym samym termin rozprawy w sądzie, na której jego zakaz zbliżania się do piosenkarki - wydany w lutym - może zostać ustanowiony na stałe. "Sam Lufti i przedstawiciele Spears ustalili, że zakaz będzie obowiązywał przez kolejne 30 dni. Obie strony są z tego zadowolone" - poinformował rzecznik Luftiego, Michael Sands. Zakaz zbliżania się Luftiego do Spears na odległość mniejszą niż...

 • Johnny Depp z sądowym zakazem kontaktów z żoną

  Gwiazdor filmowy Johnny Depp otrzymał sądowy zakaz kontaktów z żoną Amber Heard po tym jak oskarżyła ona go o pobicie. Aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód.

Zdjęcia na temat: zakaz zbliżania
Wideo na temat: zakaz zbliżania
 • Psychofanki chciały porwać córkę Salmy Hayek!

  . 8-letnia Valentina Paloma jest jedynym dzieckiem Salmy Hayek z Françoisem-Henrim Pinaultem. Psychofanki aktorki dostały sądowny zakaz zbliżania się do gwiazdy i jej rodziny. Czy uszanują wyrok sądu?

Dyskusje na temat: zakaz zbliżania
 • Re: "O mnie się nie martw": Iga i Marcin zerwą ze sobą na zawsze?

  Kaszuba mecenas sądownie ustali terminy widywania się dzieci z ojcami i spokój w domu. A siostrze da zakaz zbliżania na minimum 100metrow plus zatyczki do uszu

 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Dla Bachledy najważniejsza jest kasa. Bez kilku milionów na koncie obowiązuje zakaz zbliżania się do niej. Gortat nawet zmienił klub, żeby być bliżej niej, więc Alicja wykalkulowała, że skoro jelonek został zdobyty, to wyjazdy na kilka tygodni na plan filmowy to zbyt duże ryzyko, ryzyko utraty milionów dolarów.

 • Re: "Na dobre i na złe": Śmierć Adama!

  z Polkami, a jeśli już to tylko z intercyzą. Polska kobieta może Cię oskarżyć o gvv , ałt, o pe,d0filię na swoim dziecku i sąd od razu da Ci zakaz zbliżania i wyrzuci Cię z Twojego WŁASNEGO MIESZKANIA bez

 • Re: Grzech Fatmagül

  Stambułu, co chwilę zamykając lokal, a mimo to prosperują znakomicie :) Policja w ciągu jednego dnia potrafi wszystkich przesłuchać, ocenić dowody, przejrzeć monitoring i załatwić sądowny zakaz zbliżania się paparazzich :) Nil - wybitna lekarka dowodząca zespołem, mająca dwadzieścia kilka lat :) Itd, itp. ... :)))

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  Powinien dostać sądowy zakaz zbliżania się do dzieciaków a przy okazji takie alimenty, że się nie pozbiera. Dlaczego... bo zły przykład daje dzieciakom zdradzając ich matkę z d....

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk chce być tatą na medal!

  taki ojciec jak krawczyk który porzucił swoje dzieci w okresie niemowlęctwa powinien mieć zakaz zbliżania się do nich a nie zabierania jej ich do kochanicy. Nalezałoby zmienić nasze prawo, bo to sie odcisnie na psychice dziecka jak dorosnie i zrozumie, acha ten facet to ojciec, który mnie nie chciał jak się urodziłem, a ta baba to jego kochanka, która rozwarła giry przed ojcem, któremu rozum