• Informacje na temat:

  zakk wylde

Artykuły na temat: zakk wylde
 • Metal All Stars w Warszawie

  7 grudnia w Warszawie fani metalu zobaczą wreszcie międzynarodowe przedsięwzięcie pod nazwą Metal All Stars.

 • Przystanek Woodstock 2015: Black Label Society pierwszą gwiazdą

  Dowodzony przez gitarowego wymiatacza Zakka Wylde'a zespół Black Label Society to pierwsza ogłoszona gwiazda Przystanku Woodstock 2015.

 • Zakk Wylde uhonorowany

  We wtorek, 17 stycznia, Zakk Wylde, gitarzysta grupy Ozzy'ego Osbourne'a i lider Black Label Society, odcisnął swoje dłonie na Hollywood's RockWalk. Zdaniem organizatorów RockWalk to "jedyna chodnikowa galeria poświęcona artystom, którzy mają znaczący wpływ na rozwój rock'n'rolla, bluesa i r'n'b".

 • W połowie trasy koncertowej thrash metalową legendę Anthrax opuści Paul Cook. Ale wszystko dobre, co się dobrze kończy - jego miejsce zajmie prawdopodobnie? Zakk Wylde!

 • Amerykański gitarzysta Zakk Wylde, który zdobył sławę w zespole Ozzy'ego Osbourne'a, został okradziony w czasie trasy koncertowej swojej grupy Black Label Society. Słynną gitarę w czarno-białą spiralę oraz jej replikę skradziono przed koncertem w Dallas.

 • Zakk Wylde o Jennifer Lopez

  Zakk Wylde wyżalił się ostatnio w jednym z wywiadów na niski poziom współczesnej muzyki. Dostało się między innymi Jennifer Lopez, o której słynny gitarzysta wypowiedział się w samych superlatywach, ale o jej twórczości nie miał nic dobrego do powiedzenia.

 • Amerykański gitarzysta Zakk Wylde, od kilku lat stojący na czele własnego zespołu Black Label Society, potwierdził, że jego były pracodawca - Ozzy Osbourne - zaproponował mu współpracę nad nowym albumem. Poinformował również, że Dimebag Darrell, gitarzysta zespołu Pantera, będzie zaangażowany w powstawanie kolejnego wydawnictwa Black Label Society.

 • Zakk Wylde broni prezydenta Busha

  Zakk Wylde nie należał do tych muzyków, którzy potępiali prezydenta Busha za interwencję zbrojną w Iraku. Słynny gitarzysta Ozzy'ego Osbourne'a i zespołu Black Label Society wcale nie martwi się tym, że niektóre gwiazdy zostały zbojkotowane po tym, jak wypowiedziały się publicznie przeciwko prezydentowi USA.

 • Zakk Wylde gitarzystą numer jeden

  Drugi rok z rzędu Zakk Wylde, muzyk Ozzy'ego Osbourne'a i lider grupy Black Label Society, został uznany przez czytelników prestiżowego magazynu "Guitar World" za najlepszego gitarzystę na świecie. Jakby zaszczytów było mało, za najlepszą płytę metalową minionego roku wybrano album "The Blessed Hellride", zespołu Black Label Society.

 • Zakk Wylde z kijem baseballowym

  Czwartkowy (28 kwietnia) występ grupy Black Label Society w miejscowości Boise, w stanie Idaho, w USA, nie odbył się. Powodem odwołania koncertu był sam Zakk Wylde, lider Black Label Society, który za pomocą kija baseballowego nieco "poprzestawiał" scenografię klubu "The Big Easy".