• Informacje na temat:

  zakochani galeria

Artykuły na temat: zakochani galeria
 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański wciąż szaleńczo w sobie zakochani! To coś poważnego?

  Mylili się ci, którzy mówili, że ten związek jest tylko towarzyską sensacją wykreowaną na potrzeby promocji filmu. Jak donosi "Twoje Imperium", Olga Bołądź (33 l.) i Sebastian Fabijański (30 l.) naprawdę są sobą zauroczeni!

 • Łowca kosmitów, zakochani i Amelia 2.0.

  Widowiskowe science-fiction "Na skraju jutra", melodramat "Gwiazd naszych wina", erotyczna komedia "Wilgotne miejsca", film akcji "Drive Hard" i dramat wojenny "Mandarynki - te pięć produkcji zadebiutuje na ekranach naszych kin w piątek, 6 czerwca.

 • Ciągle razem! Ciągle zakochani!

  ...we dwoje są już tylko historią. Doniesienia tabloidów o tym, że zerwali ze sobą, są wyssanymi z palca plotkami. Edyta i Mariusz ciągle są w sobie zakochani i wciąż nie widzą świata poza sobą(...) wciąż są w sobie zakochani!

 • Zakochani, nie idźcie do kina!

  Święto zakochanych, więc dystrybutorzy sypnęli walentynkową komedią romantyczną. Nietrudno przewidzieć, że te propozycje nie zachwyciły recenzentów.

 • Nowy serial zastąpi "Galerię"

  ...będzie Piotr Wereśniak - twórca popularnych komedii ("Zakochani", "Nie kłam kochanie", "Och Karol 2") i kultowego już serialu "Kryminalni".  - Serial obyczajowy musi być opowieścią o ludziach. Jest...

 • Rock, magia i... Kloss

  Wielki powrót Hansa Klossa, zrealizowana na nowo baśń o Królewnie Śnieżce, przygody ekscentrycznego rockmana, przerażająca historia o opętanej przez demony kobiecie. Filmowe premiery zafundują widzom skrajne emocje.

 • Foremniak i Dziki znowu zakochani!

  Oczywiście nie w sobie. Małgosia (40 l.) próbuje ułożyć sobie życie z młodziutkim Rafałem Maserakiem (24 l.), a Waldemar od niedawna pokazuje się z tajemniczą kobietą...

 • Jest urodzonym aktorem

  Aktor, którego żoną od 20 lat jest Ewa Złotowska, mówi, jaka jest jego recepta na szczęśliwy związek. A także - skąd się wzięła jego miłość do koni i innych zwierząt.

 • "M jak miłość": Romantyczne zaręczyny Pawła i Ali!

  Klamka zapadła: Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) zostaną małżeństwem. Tuż po oficjalnych zaręczynach zakochani przystąpią do załatwiania formalności związanych ze ślubem!

 • Wszyscy w cieniu "Nimfomanki"

  "Nimfomanka" Larsa von Triera - określana jako najbardziej skandalizujący film roku - to najważniejsza z kinowych premier tego tygodnia. Stawkę uzupełniają: pełne akcji fantasy "47 roninów", dramat wojenny "Biegnij, chłopcze, biegnij", komedia "Wkręceni", animacja "Skubani" oraz film psychologiczny "Długie i szczęśliwe życie".

Wideo na temat: zakochani galeria
 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Zakochani w Rzymie

  Po największym kasowym i prestiżowym sukcesie od ponad dekady za sprawą oscarowej komedii "O północy w Paryżu" i bezprecedensowej, milionowej frekwencji w polskich kinach w 2011 roku na swoich ostatnich dwóch filmach, Woody Allen przedstawia najnowsze dzieło, tym razem nakręcone we Włoszech i nawiązujące do renesansowego arcydzieła Giovanniego Boccaccia "Dekameron". Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi...