• Informacje na temat:

  zakochany andrzej

Artykuły na temat: zakochany andrzej
 • Andrzej Młynarczyk zakochany?

  ...aktora z serialu "M jak miłość", Tadeusza Chudeckiego. Ponownie Andrzeja Młynarczyka w "Celebrity Splash!" będziecie mogli zobaczyć w półfinale 18 kwietnia. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi...

 • "Zakochany anioł" w Hollywood

  ..."Zakochany anioł" , nowy film krakowskiego reżysera, Artura "Barona" Więcka, otworzy VI Festiwal Polskich Filmów, rozpoczynający się 21 kwietnia w Los Angeles. Będzie to światowa premiera tego dzieła, a na pokazie być może pojawi się sam Arnold Schwarzenegger, słynny aktor, a zarazem gubernator Kalifornii - pisze "Gazeta Krakowska".

 • Adamczyk zakochany w Gruszce

  .... W obsadzie filmu, oprócz Adamczyka, Gruszki i Dziędziela, znaleźli się też m.in. Andrzej Chyra, Robert Więckiewicz, Agnieszka Warchulska, Jerzy Trela, Grażyna Szapołowska, Eryk Lubos, Bartłomiej...

 • Kot jako Węgier zakochany w Polce

  ..."Zadzwonił do mnie Andrzej Saramonowicz i zapytał kim chcę być: Czechem, Słowakiem czy Węgrem - wspomina Kot. - Po kilku dniach zastanowienia odpowiedziałem, że Węgrem. Kłopoty językowe mówiącego po(...) naszego języka. "Tomek Kot wybrnął z tego zadania doskonale - mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta i producent Lejdis . - Jego polski stał się ujmująco nieporadny, dzięki czemu idealnie buduje bohatera...

 • Dorociński zakochany

  Marcin Dorociński (35 lat) spotyka Magdalenę Boczarską i zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia... W życiu? Nie. Na ekranie, a właściwie na razie na planie najnowszej komedii romantycznej Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza ("Testosteron", "Lejdis") "Idealny facet dla mojej dziewczyny".

 • Filmy z Andrzejem Sewerynem w Nowym Jorku

  Nowojorscy widzowie mieli okazję zapoznać się w styczniu i w pierwszym dniu lutego z filmami z udziałem Andrzeja Seweryna. Aktor spotykał się kilkakrotnie z miłośnikami swego kunsztu.

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

 • Dwa Brzegi: I Bóg stworzył... Andrzeja Chyrę

  Demoniczny Gerard z "Długu", przechodzący przemianę "Komornik", zakochany internauta z "Samotności w sieci" - Andrzej Chyra będzie bohaterem tegorocznej odsłony cyklu "I Bóg stworzył aktora...". Aktor spotka się z publicznością 8. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

 • Andrzej Chyra: Ojciec... z fejsa rodem

  Andrzej Chyra, najlepszy aktor ostatniej edycji Gdynia - Festiwal Filmowy, znów został ojcem! W "Obietnicy" - nowym obrazie autorki "Skrzydlatych świń" i producentów obsypanej nagrodami "Idy", wcielił się w tatę głównej bohaterki. A przy okazji odkrył mroczną stronę internetu i wdał się w bójkę z... Dawidem Ogrodnikiem.

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Zachwycił publiczność "Celebrity Splash", niemalże bezbłędnie wykonując półtora salta w przód w pozycji łamanej z wysokości 7,5 metra. Jurorzy przyznali Andrzejowi Młynarczykowi (35 l.) maksymalną(...) planie, po trudnych zdjęciach sport to najlepszy sposób na relaks. Uspokaja go i wycisza. A w jego zawodzie taka umiejętność odreagowania jest niezbędna. Pan Andrzej żałuje tylko, że ma tak mało czasu dla...

Zdjęcia na temat: zakochany andrzej
Dyskusje na temat: zakochany andrzej