• Informacje na temat:

  zakończenie igrzysk olimpijskich

Artykuły na temat: zakończenie igrzysk olimpijskich
 • Muzyczne atrakcje na zakończenie Igrzysk

  W nocy z niedzieli, 24 lutego, na sobotę, 25 lutego, oficjalnie zakończą się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Salt Lake City. Zadowoleni z tego będą głównie ci sportowcy, którym tęskno już za rodzinnymi stronami i... wszyscy lubiący ceremonie zamknięcia tego typu imprez. A ta w Salt Lake City zapowiada się naprawdę ciekawie, zwłaszcza pod względem muzycznym.

 • Olimpijska Avril Lavigne

  ...26 lutego, na zakończenie zimowych igrzysk olimpijskich we włoskim Turynie zaśpiewa kanadyjska wokalistka Avril Lavigne. Zbuntowana 21-latka da 8-minutowy występ, prezentujący kanadyjskie miasto Vancouver, w którym odbędzie się zimowa olimpiada w 2010 roku.

 • Muzyczne Igrzyska Olimpijskie

  Ósmy lutego to dzień, na który czekają wszyscy wielbiciele sportów zimowych. W Salt Lake City oficjalnie rozpoczną się bowiem zimowe Igrzyska Olimpijskie. Oprócz atrakcji sportowych, wszystkich, którzy odwiedzą w tym czasie stolicę stanu Utah, czeka wiele atrakcji muzycznych.

 • Kate Bush wystąpi na zakończenie olimpiady?

  We wtorek (7 sierpnia) w nocy brytyjski oddział sklepu internetowego Amazon umieścił na kilka godzin w swojej ofercie remiks piosenki "Running Up That Hill" Kate Bush. Premierę utworu datowaną na 12 sierpnia połączono z ceremonią zakończenia igrzysk olimpijskich.

 • Piosenki olimpijskie: Najlepsze i najgorsze

  Igrzyska Olimpijskie w Rio De Janeiro coraz bliżej. Imprezę w 2016 roku będzie można oglądać od 5 sierpnia. Ceremonia zakończenia zaplanowana została na 21 sierpnia. Jak to w przypadku dużych imprez sportowych bywa, często promuje się je potencjalnymi przebojami.

 • Moby i olimpijski znicz

  Wiadomość ta była dość długo trzymana w tajemnicy, ale na dwa tygodnie przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City wiadomo już, że podczas ceremonii zamknięcia imprezy znicz zgaśnie przy dźwiękach nowego utworu Moby'ego.

 • "Olimpijska" wokalistka ciągle na topie

  Wokalistka trafiła na szczyt w poprzednim tygodniu, po udanym występie na zakończeniu Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Okazało się, że potrafiła utrzymać czołowe miejsce, mimo że minęło już trochę czasu. Czytaj recenzję płyty "Our Version Of Events"! Na drugiej pozycji również bez zmian - Paloma Faith i jej album "Fall To Grace". Dopiero trzecie miejsce przynosi nowość - "Four" zespołu Bloc...

 • Olimpiada w Londynie: na otwarcie Duran Duran

  Poznaliśmy szczegóły muzycznej ceremonii towarzyszącej otwarciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 • "Merida waleczna": Olimpiado, trwaj!

  ..."Merida waleczna" trafia na polskie ekrany tuż po zakończeniu Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jeśli transmitowane w telewizji wyczyny łuczników i szermierzy was nie usatysfakcjonowały, to czym prędzej wybierzcie się do kina - Merida pokaże wam, co to znaczy władać mieczem i łukiem.

 • Zhang Yimou na olimpiadzie w Pekinie

  Znany chiński reżyser Zhang Yimou ( "Hero" , "Dom latających sztyletów" ) kierować będzie artystyczną oprawą ceremonii olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. Jak podały w niedzielę chińskie media, Zhang stanie na czele grupy konsultantów, odpowiedzialnych za kształt ceremonii otwarcia i zakończenia pekińskich Igrzysk Olimpijskich.