• Informacje na temat:

  zakończenie igrzysk olimpijskich

Artykuły na temat: zakończenie igrzysk olimpijskich
 • Władysław Komar: Tragiczny los króla życia

  ...ciężki nokaut. Za namową przyjaciół zainteresował się więc lekkoatletyką.  Tytuł magistra wychowania fizycznego zdobył na poznańskiej AWF. Gdy w 1972 r. na igrzyskach olimpijskich w Monachium zdobył...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Justyna Kowalczyk: Wreszcie wyjdzie za mąż!?

  Rodzice Justyny Kowalczyk (31 l.) liczą, że te Igrzyska Olimpijskie będą ostatnimi w karierze ich córki. Chcą, żeby dziewczyna wreszcie się ustatkowała i założyła rodzinę. Są na to duże szanse...

 • Kylie na zakończenie Igrzysk w Sydney

  Potwierdzono oficjalnie, że Kylie Minogue, popularna australijska wokalistka pop wystąpi na ceremoniach zarówno otwarcia jak i zamknięcia tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Sydney. Wcześniej sugerowano, że powinna wystąpić tylko raz, ponieważ organizatorzy obawiali się czy jej obecność na obu uroczystościach nie wpłynie negatywnie na sprzedaż biletów.

 • Zbigniew Bródka: Mam dość...

  Zbigniew Bródka (30 l.) po swój pierwszy złoty medal na olimpiadzie w Soczi pędził na łyżwach tak, jakby gnał ze swoją brygadą do pożaru. Podobnie było z drugim medalem, tym razem brązowym, wywalczonym razem z kolegami z drużyny na zakończenie igrzysk.

 • Muzyczne atrakcje na zakończenie Igrzysk

  W nocy z niedzieli, 24 lutego, na sobotę, 25 lutego, oficjalnie zakończą się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Salt Lake City. Zadowoleni z tego będą głównie ci sportowcy, którym tęskno już za rodzinnymi stronami i... wszyscy lubiący ceremonie zamknięcia tego typu imprez. A ta w Salt Lake City zapowiada się naprawdę ciekawie, zwłaszcza pod względem muzycznym.

 • Irena Szewińska: Trudna droga do sukcesu

  .... W ubiegłym roku z radością świętowali złote gody. Połączyła ich pasja do sportu. Na igrzyskach olimpijskich w Meksyku w 1968 roku zawodniczka startowała już jako Irena Szewińska. Nie był to jednak(...)W historii polskiego sportu nie było bardziej utytułowanej kobiety niż Irena Szewińska (†72): zdobyła 7 medali olimpijskich, 12 razy biła rekordy świata. Urodziła się w Leningradzie, gdzie...

 • Olimpiada w Londynie: na otwarcie Duran Duran

  Poznaliśmy szczegóły muzycznej ceremonii towarzyszącej otwarciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ...​Anna Przybylska, czyli niezapomniana Marylka Baka ze "Złotopolskich", została ambasadorką IV Międzynarodowych Igrzysk Sportowych "Onko-Olimpiada 2012". Już w najbliższą sobotę na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF pojawią się też inne gwiazdy wspierające podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, która jest organizatorem imprezy.

 • Kate Bush wystąpi na zakończenie olimpiady?

  We wtorek (7 sierpnia) w nocy brytyjski oddział sklepu internetowego Amazon umieścił na kilka godzin w swojej ofercie remiks piosenki "Running Up That Hill" Kate Bush. Premierę utworu datowaną na 12 sierpnia połączono z ceremonią zakończenia igrzysk olimpijskich.