• Informacje na temat:

  zakościelny julia kamińska

Artykuły na temat: zakościelny julia kamińska
 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • "Reguły gry" - polski serial

  Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski i Paweł Wilczak to główni bohaterowie serialu "Reguły gry". To pierwsza od wielu lat polska produkcja realizowana dla stacji TVN7.

 • "Reguły gry" z małą widownią

  Pierwsze trzy odcinki nowego sitcomu "Reguły gry" oglądało średnio 324 tys. osób. To pierwsza serialowa produkcja własna TVN7. W rolach głównych występują Julia Kamińska ("BrzydUla") i Maciej Zakościelny ("Czas honoru").

 • Małżeńskie "Reguły gry"

  Trwają zdjęcia do serialu "Reguły gry", realizowanego na podstawie amerykańskiego formatu "Rules of Engagement". Jest to produkcja, którą widzowie zobaczą na antenie TVN7, a w role głównych bohaterów wcielą się: Paweł Wilczak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski.

 • To serial inny niż wszystkie!

  Maciej Zakościelny niebawem pojawi się na ekranach telewizorów w nowym serialu. Zagra jedną z głównych ról w sitcomie "Reguły gry", realizowanym dla TVN7.

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w pierwszym współczesnym polskim horrorze skierowanym do szerokiej publiczności? Łysy i wytatuowany Mateusz Damięcki w dramacie o świecie kiboli i stadionowych chuliganów? Wreszcie - Dawid Ogrodnik jako legendarny oszust i król złodziei... Oto 10 najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2020.

 • Katarzyna Sawczuk na plakacie filmu "Jak zostać gwiazdą"

  Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show, w którym kariera równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co dobrej strategii(...): niegdyś popularny piosenkarz Olo ( Maciej Zakościelny ), królowa social mediów Ewa ( Julia Kamińska ) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak . Na castingu, który odbywa się...

 • "Ostra": Takiego jury jeszcze nie było

  ...: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się...

 • Maleńczuk w kolejnym serialu

  ...dwunastu lat (Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski), druga natomiast dopiero zaczyna swoją wspólną drogę (Julia Kamińska i Maciej Zakościelny) 15-odcinkowy serial, oparty na amerykańskim sitcomie "Rules...

 • Pewniejsza siebie

  ..."Tele Tydzień": Po "BrzydUli" i "Tańcu z gwiazdami" nagle zniknęła pani z mediów. Co się stało? Julia Kamińska : - Wróciłam do Gdańska, zaszyłam się w domu i kończyłam studia. Angażowałam się tylko(...)" - scenariusz, towarzystwo? - Wszystko, co pani wymieniła (śmiech). Z Jankiem Jankowskim znamy się z teatru, Kasię Kwiatkowską od dawna podziwiam na ekranie, a Maciek Zakościelny i Paweł Wilczak - są...

Zdjęcia na temat: zakościelny julia kamińska
Dyskusje na temat: zakościelny julia kamińska