• Informacje na temat:

  zakościelny kamińska

Artykuły na temat: zakościelny kamińska
 • Maciej Zakościelny: Doktor Zakościelny może pomóc

  Do swojej partnerki zawsze mówię: "doktor Zakościelny może pomóc" - żartuje aktor. Dzięki roli lekarza w popularnym serialu odkrył, jak ciekawy jest świat medycyny i systemu opieki zdrowotnej - poznał jego jasne i ciemne strony. Artysta podkreśla, że w ten sposób kwestia zdrowia otaczających go ludzi stała mu się znacznie bliższa.

 • Kamila Kamińska: Poznaję samą siebie

  Dołączyła pani do obsady serialu "Diagnoza" jako nowy chirurg. Co wiemy o tej postaci? Kamila Kamińska: - Jej najmocniejszą stroną jest profesjonalizm, całkowite oddanie się temu, co robi, chęć pomagania innym. Już w pierwszym odcinku widzimy ją, kiedy wraz z doktorem Wolskim (Maciej Zakościelny) przeprowadza ważną operację, której konsekwencje będą podstawą wiodącego wątku bieżącej odsłony...

 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • "Reguły gry" - polski serial

  Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski i Paweł Wilczak to główni bohaterowie serialu "Reguły gry". To pierwsza od wielu lat polska produkcja realizowana dla stacji TVN7.

 • "Reguły gry" z małą widownią

  Pierwsze trzy odcinki nowego sitcomu "Reguły gry" oglądało średnio 324 tys. osób. To pierwsza serialowa produkcja własna TVN7. W rolach głównych występują Julia Kamińska ("BrzydUla") i Maciej Zakościelny ("Czas honoru").

 • Małżeńskie "Reguły gry"

  Trwają zdjęcia do serialu "Reguły gry", realizowanego na podstawie amerykańskiego formatu "Rules of Engagement". Jest to produkcja, którą widzowie zobaczą na antenie TVN7, a w role głównych bohaterów wcielą się: Paweł Wilczak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski.

 • To serial inny niż wszystkie!

  Maciej Zakościelny niebawem pojawi się na ekranach telewizorów w nowym serialu. Zagra jedną z głównych ról w sitcomie "Reguły gry", realizowanym dla TVN7.

 • Katarzyna Sawczuk na plakacie filmu "Jak zostać gwiazdą"

  Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show, w którym kariera równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co dobrej strategii(...): niegdyś popularny piosenkarz Olo ( Maciej Zakościelny ), królowa social mediów Ewa ( Julia Kamińska ) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak . Na castingu, który odbywa się...

 • Mateusz Kościukiewicz i Danuta Stenka w trzecim sezonie "Diagnozy"

  ...postać będzie jedną z nowych bohaterek trzeciego sezonu serialu. Oprócz Kościukiewicza i Stenki w nowych rolach pojawią się także Kamila Kamińska i Paweł Dobek. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka. W serialu występują: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska, Michał Czernecki, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Tomasz Drabek, Antoni Królikowski...

 • "Ostra": Takiego jury jeszcze nie było

  ...: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się...

Zdjęcia na temat: zakościelny kamińska
Dyskusje na temat: zakościelny kamińska