• Informacje na temat:

  zakościelny ojcem

Artykuły na temat: zakościelny ojcem
 • Zakościelny: To wyjątkowy serial

  W serialu "Czas honoru" Maciej Zakościelny wciela się w Bronka Wojciechowskiego, jednego z "cichociemnych". Podczas bankietu z okazji zakończenia prac nad trzecią serią produkcji, aktor opowiadał o swojej postaci i o najbliższych planach zawodowych.

 • Maciej Zakościelny: Po prostu ojciec

  W filmie "Po prostu przyjaźń" gra jedną z głównych ról. Maciej Zakościelny opowiedział o pracy na planie, dylematach moralnych, życiowej odwadze i o tym, jak to jest być tatą.

 • Maciej Zakościelny: Tylko jeden samolot

  ...- Znajdowałem się w czymś, co imitowało kabinę i siedziałem na desce, którą kręcili w odpowiednich kierunkach chłopcy z ekipy - tak Maciej Zakościelny, który w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" zagrał Jana Zumbacha, wspomina kręcenie scen lotniczych.

 • Zakościelny walczy o honor

  Nowy serial TVP1 opowie o losach czwórki młodych żołnierzy szkolonych w elitarnej jednostce "cichociemnych". Ich drogi skrzyżują się właśnie na kursie w Anglii. Po przylocie do Warszawy muszą się rozdzielić i działać na własną rękę. Bronek (Maciej Zakościelny), spadkobierca sporego majątku, zostaje przydzielony do oddziału likwidacyjnego. Wykonuje wyroki na nazistowskich konfidentach. Jego...

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  ..." ogniem. Maciek Zakościelny - który słynie z tego, że lubi adrenalinę i na planie chętnie sam wykonuje sceny kaskaderskie - spędził kilka dni ze strażakami z jednostki ratowniczo-gaśniczej na warszawskim(...) niczego oszukać, to zawód na serio. Wielki szacunek dla nich - dodaje Zakościelny. - Strażacy to ludzie również o dużym poczuciu humoru. Na koniec szkoleń zafundowali nam "chrzest strażaka". Z zawiązanymi...

 • Zakościelny i Rosati razem

  Takiej pary jeszcze nie było. Na ekranie oczywiście. Bo Weronika Rosati ma swojego faceta na życie, a jest nim Piotr Adamczyk. Natomiast z Maciejem Zakościelnym połączy ją płomienne, nomen omen(...) prezentuje się w mundurze tak dobrze jak Maciej Zakościelny, można liczyć na sukces. Para głównych bohaterów przejdzie kurs posługiwania się sprzętem gaśniczym i jesteśmy przekonani, że również tak...

 • M. Zakościelny: Trening przyszłego taty?

  W środku nocy robi zgłodniałej 7-latce kanapki, po Warszawie biega trzymając dziecko za rękę. Tatuś idealny? Być może... A na pewno Maciej Zakościelny ( serial "Kryminalni") - na planie komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

 • "Strażacy": Zakościelny w nowym serialu TVP

  ...(w tej roli Maciej Zakościelny), który znajduje się na zakręcie swojego życia. Zostaje oskarżony o niesubordynację i tragiczny finał jednej z akcji gaśniczych. Dodatkowo jego narzeczona (Weronika...

 • Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Dywizjon 303"

  Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk wystąpią w "Dywizjonie 303", do którego zdjęcia rozpoczęto w środę w Drwalewie niedaleko Warszawy. Film o polskich lotnikach biorących udział w Bitwie o Anglię reżyseruje, na podstawie książki Arkadego Fiedlera, Wiesław Saniewski.

 • "Reguły gry" z małą widownią

  Pierwsze trzy odcinki nowego sitcomu "Reguły gry" oglądało średnio 324 tys. osób. To pierwsza serialowa produkcja własna TVN7. W rolach głównych występują Julia Kamińska ("BrzydUla") i Maciej Zakościelny ("Czas honoru").

Zdjęcia na temat: zakościelny ojcem
Dyskusje na temat: zakościelny ojcem