• Informacje na temat:

  zakościelny -sztuki teatralne

Artykuły na temat: zakościelny -sztuki teatralne
 • Maciej Zakościelny nie tak sobie wyobrażał urodziny!

  Ważny dla każdego mężczyzny dzień świętował z bliskimi w pięknych mazurskich krajobrazach. Maciej Zakościelny jednak miał inne plany. Niestety wszystko poszło nie tak, jak sobie wyobrażał.

 • Jak całuje Maciej Zakościelny?

  Gdy w serial u "Kryminalni" komisarz Brodecki w końcu pocałował Basię, tysiące fanek jęknęły z zazdrości. A Magdalena Schejbal, po nakręceniu całej sceny, nogi miała jak z waty. Dla Macieja Zakościelnego to była jednak tylko rozgrzewka. Prawdziwym mistrzem pocałunku okazał się w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

 • Maciej Zakościelny

  Zakościelny uczył się  w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego, specjalizując się w grze na skrzypcach. Do 2004 r. studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie, lecz nie uzyskał tytułu(...) " Czas honoru" . Zakościelny ujawnił także swój talent muzyczny: pojawił się w muzycznym spektaklu " Śpiewając Jazz", w reżyserii Zbigniewa Dzięgiela. W 2007 roku otrzymał tytuł Najpiękniejszego 2006

 • Zakościelny naśladuje Muchę

  Maciej Zakościelny wziął przykład ze swojej koleżanki po fachu, Anny Muchy i również postanowił doszkolić swój aktorski talent w amerykańskiej szkole.

 • 10 scen z życia: Maciej Zakościelny

  ...zaprogramowała - śmieje się po latach aktor. Prawda jest taka, że postanowił iść za głosem "mądrzejszych". Po liceum wyjechał do Warszawy i zdawał do Akademii Teatralnej. W poczet studentów dostał się za drugim(...) powód rezygnacji z modelingu. Byle po nazwisku Po skończeniu Akademii Teatralnej Maciej dostał niewielką rolę Marka w "Plebanii". Wkrótce Maćka "Zakoniecznego" (początkowo prasa plotkarska myliła jego...

 • Zakościelny w repertuarze Jędrusik

  Podczas wieczoru muzycznego wieńczącego wystawę "Kalina Jędrusik w podróży" jej piosenki wykonają m.in. Magdalena Zawadzka, Anna Serafińska i Maciej Zakościelny. Wystawę zorganizowano z okazji 20. rocznicy śmierci aktorki.

 • Zakościelny nie ma magistra

  Jeśli wszedłby w życie pomysł ustawy PSL, Maciej Zakościelny nie mógłby tytułować się aktorem. "Polski Brad Pitt" nie ukończył Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza, w której studiował.

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Dziś mija 10 lat od scenicznego debiutu Macieja Zakościelnego

  Dziś - 18 października - mija 10 lat od chwili, kiedy Maciej Zakościelny, czyli Bronek Woyciechowski z "Czasu honoru", po raz pierwszy wystąpił na profesjonalnej scenie. Miał już wtedy na swoim koncie role w "Na dobre i na złe", "Plebanii" i "Sforze", ale uważał, że prawdziwy chrzest aktor przechodzi dopiero grając na żywo w teatrze...

 • Międzyzdroje: Gwiazdy bliżej fanów

  Spotkania z artystami, spektakle teatralne, koncerty a także projekcje filmowe - to główne atrakcje rozpoczynającego się w środę 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Do nadmorskiego kurortu zjedzie ponad stu popularnych aktorów, na których już czekają łowcy autografów.

Zdjęcia na temat: zakościelny -sztuki teatralne
Dyskusje na temat: zakościelny -sztuki teatralne
 • Re: "Dzwony wojny": Nowy serial TVP i BBC na rocznicę I wojny światowej

  Czas Honoru Powstanie to totalne nieporozumienie. Nie powinni się brać za kręcenie tego tematu. Do 6 serii CH da się oglądać, 7 seria to już istny koszmar. Wszystko wygląda jak przedstawienie teatralne wystawione na podstawie kiepskiego scenariusza z kiepskim aktorstwem i nudą wiejącą spod każdego kamienia. Odniosłem wrażenie że aktorzy Wesołowski, Zakościelny, Pawlicki, Adamczyk i Wieczorkowski