• Informacje na temat:

  zakrapiana impreza

Artykuły na temat: zakrapiana impreza
 • Impreza według Motorhead

  Suto zakrapiana impreza w hotelu "Holiday Inn", w Denver, w stanie Kolorado, zakończyła się dla muzyków grupy Motorhead w dość przykry sposób. Mickey Dee, perkusista zespołu, został aresztowany za zakłócanie porządku.

 • Tinashe zaprasza na imprezę (klip "Party Favors")

  Wokalistka zaprezentowała nowy teledysk "Party Favors", który promuje jej drugi album studyjny "Joyride". Jego premiera została zaplanowana na 2016 rok.

 • "Big Brother 2": Uczestnik karnie nominowany. Przekroczył granice?

  W sobotę, 21 września, w domu Wielkiego Brata odbyła się mocno zakrapiana impreza. Niedzielny poranek nie był dla uczestników łatwy. Nad ranem w Gołkowie doszło do wydarzeń, w wyniku których Mateusz Sławiński został karnie nominowany do opuszczenia domu. Co wydarzyło się pomiędzy Sławiną a Malwiną Ha?

 • "Zabawa zabawa": Pijacki rajd ulicami Warszawy

  Czy warszawskiej prokuratorce wszystko ujdzie na sucho? Po zakrapianej alkoholem imprezie kobieta siada pijana za kółkiem i próbuje prowadzić samochód. Jej brawura może doprowadzić do katastrofy. A równocześnie mocno... rozbawić widzów.

 • Colin Farrell skończył z imprezowaniem

  ..., pizzę lub sushi. Oglądamy filmy Johna Hustona, Franka Capry, Williama Wylera... Od siódmej wieczór do drugiej w nocy trwa taka noc filmowa. Potem koniec. Dla mnie to wystarczająca impreza" - opisuje...

 • Robbie Williams: "Znów zaczynam pić"

  Robbie Williams, brytyjski gwiazdor muzyki pop, który podobija obecnie listy przebojów piosenką "Somethin' Stupid" śpiewaną wspólnie z Nicole Kidman, ponownie zaczął uczęszczać na spotkania Anonimowych Alkoholików. Robbie długo trzymał się z dala od napojów wyskokowych i "zakrapianych" imprez, ale w ostatnich tygodniach parę razy uległ pokusie i doszedł do wniosku, że ponownie musi skorzystać z pomocy specjalistów.

 • Ronan Keating waleczny

  Były wokalista boysbandu Boyzone Ronan Keating wdał się w bójkę w jadłodajni "Chip Shop", kiedy jeden z klientów "w sarkastyczny sposób" zaczął śpiewać jego największy solowy przebój "Life Is A Rollercoaster". Śpiewak musiał mieć sporego kaca, po całonocnej zakrapianej imprezie z dwoma przyjaciółmi, skoro zareagował tak gwałtownie.

 • Westlife świętują

  ...najlepszych barów, aby świętować całą noc. Brian dodał: "To była jedna długa, wielka impreza. Wylądowaliśmy tam około 13-tej i natychmiast poszliśmy świętować. Nie mogliśmy uwierzyć, że wydaliśmy aż 16

 • Kto zrobił najlepszy teledysk roku?

  Niezwykle fascynująco zapowiada się tegoroczna ceremonia MTV Video Music Awards, czyli wręczenie najważniejszych muzycznych nagród roku. Telewizja MTV głosami swych widzów w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia/1 września) przyzna bowiem wyróżnienia dla klipów, które w ostatnich 12 miesiącach zrobiły największe wrażenie zarówno na zwykłych fanach, jak i w branży muzycznej. Reporter INTERIA.PL jest już w Nowym Jorku, gdzie zza kulis będzie oglądał całą imprezę.

 • "Big Brother". Igor doprowadził Magdę do łez

  Piątkowa, mocno zakrapiana impreza w domu Wielkiego Brata wzbudziła naprawdę duże emocje i do tej pory jest komentowana przez widzów.  Niektórzy uczestnicy wyraźnie przesadzili z alkoholem. Do tego stopnia, że część w sobotę rano nie była sobie w stanie przypomnieć, co działo się wcześniej.  Alkohol zbliżył do siebie niektórych domowników - Oleh i Madzia nie szczędzili sobie pocałunków, również...

Zdjęcia na temat: zakrapiana impreza
Dyskusje na temat: zakrapiana impreza
 • Re: "American Horror Story": Tęskniliście za Kevinem?

  Znam ludzi, którzy sprzedawali ziemię, na tamte czasy to tak jak teraz miałbyś milion. Uwierz mi można takie pieniądze w 3-4 lata wydać, na głupoty. Żadnych domów mieszkań, nawet samochodu nie kupili, tel i taxi, dzień noc i impreza ostro zakrapiana.