• Informacje na temat:

  zamachowska córka

Artykuły na temat: zamachowska córka
 • Monika Zamachowska pełna obaw o córkę. "Źródła zagrożenia dopatrywała się w Zbyszku i jego rodzinie"

  Dziś ma dobry kontakt zarówno z synem, jak i z córką, ale nie zawsze tak było.  Monika Zamachowska nie ukrywa, że kiedy rozstała się z Jamiem Malcolmem, ich pociechy bardzo to przeżyły.  Teraz przyznała, że prawdziwe problemy zaczęły się, gdy związała się ze Zbigniewem Zamachowskim.  Zwłaszcza jej córka, Zosia (16 l.), nie potrafiła zaakceptować nowego ukochanego mamy.  Dziewczynka bardzo się...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Monika Zamachowska szczęśliwa! Jest dumna z córki!

  Monika Zamachowska (47 l.) może pogratulować sobie dzieci. Tomasz i Zofia są powodem do domu i tym razem to córka zaskoczyła swoją sławną mamę.

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • Monika Zamachowska pokazała śliczną córkę! Podobna do mamy?

  Monika Zamachowska (46 l.) nigdy nie ukrywała, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Zdecydowanie częściej jednak chwaliła się swoim synem, Tomkiem, niż córką. Jednak i na nią przyszedł czas i prezenterka opublikowała jej zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Monika Zamachowska zabrała głos po medialnych doniesieniach

  Monika Zamachowska (47 l.) jest na ustach wszystkich za sprawą rzekomego zwolnienia z TVP. Mieliśmy okazję z nią porozmawiać. Dziennikarka wydała również oświadczenie. "Jestem gotowa na nowy początek" - napisała.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Monika Zamachowska wysłała córkę na lekcje śpiewu do Steczkowskiej!

  Córka Moniki Zamachowskiej (45 l.) ponoć ma talent muzyczny!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

Zdjęcia na temat: zamachowska córka
Wideo na temat: zamachowska córka
 • Monika Zamachowska podlizuje się córce Zbyszka!

  Monika Zamachowska pojawiła się wraz z mężem i jego córką Bronią na rozdaniu nagród Przyjaciele Zaczarowanego Ptaszka przyznawanych przez fundację Anny Dymnej. Zbyszek i Bronia zostali(...) niewątpliwie przyjacielem zaczarowanego ptaszka. Została nagrodzona również jego córka Bronia. W zeszłym roku prowadziła festiwal, miała własny mikrofon, była bardzo czujna i pilnowała scenariusza. Myślę

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Córka Zamachowskiego chce być aktorką?

  Zbyszek Zamachowski pojawił się w "DDTVN", by opowiedzieć o swoich dzieciach, a w szczególności córce Broni, która... rośnie na artystkę. O dziewczynie opowiedzieli również bliscy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Kochanie, chyba cię zabiłem

  "Kochanie, chyba cię zabiłem" to pełna humoru komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom, w której Zbigniew Zamachowski odkrywa przed widzami swoje nowe, zabójczo zabawne wcielenie. W duet policyjnych asów z brawurą wcieliły się gwiazdy "Drogówki" i "Jacka Stronga" - Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, którym na planie najnowszego filmu producentów przebojowych "Ślubów panieńskich" partnerują między innymi Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma...