• Informacje na temat:

  zamachowski z rodzina

Artykuły na temat: zamachowski z rodzina
 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Zamachowski: Syzyfowa praca

  ..."To nie mieści się ani w głowie, ani w workach" - te słowa Zbigniewa Zamachowskiego idealnie podsumowują problem zanieczyszczenia środowiska. Aktor opowiada o udziale w programie "S.O.S dla świata" i swoich ekologicznych zobowiązaniach.

 • Gdzie zniknął Zamachowski?

  Zbigniew Zamachowski to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów, który staje się coraz mniej popularny i rozpoznawalny. Czemu w ostatnich latach coraz mniej go na ekranie? - Kino jakoś o mnie zapomniało - żali się bohater takich filmów, jak "Ucieczka z kina Wolność" czy "Pułkownik Kwiatkowski". Wybitny aktor kończy w niedzielę, 17 lipca, 50 lat.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  ..."Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Córka Moniki Zamachowskiej zamierza zostać wokalistką

  Zofia Malcolm jest córką Moniki Zamachowskiej z drugiego małżeństwa ze Szkotem, Jamiem Malcolmem . Dziewczynka ma dopiero 13 lat, już teraz ma jednak konkretne plany odnośnie do swojej(...). Dziennikarka jest bardzo związana ze swoimi dziećmi i spędza z nimi bardzo dużo czasu. Nie zawsze panuje między nimi pełna zgoda i harmonia, gwiazda stara się jednak, by jej rodzina funkcjonowała na...

 • Córka Moniki Zamachowskiej chce zostać piosenkarką

  Zofia Malcolm jest córką Moniki Zamachowskiej z drugiego małżeństwa ze Szkotem, Jamiem Malcolmem. Dziewczynka ma dopiero 13 lat, już teraz ma jednak konkretne plany odnośnie do swojej przyszłości(...) jest bardzo związana ze swoimi dziećmi i spędza z nimi bardzo dużo czasu. Nie zawsze panuje między nimi pełna zgoda i harmonia, gwiazda stara się jednak, by jej rodzina funkcjonowała na...

 • Monika Zamachowska "najbardziej biegła"

  Kucharz Jurek Sobieniak, pracujący przy "Pytaniu na śniadanie", ocenia, że z prezenterów tego programu "najbardziej biegła w temacie jedzenia jest Monika Zamachowska". Dziennikarka wyjawiła, że kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Zamachowski w międzynarodowej produkcji

  Grażyna Szapołowska, Zbigniew Zamachowski i Izabela Kuna, to tylko kilku z wielu polskich aktorów, którzy grają w międzynarodowej produkcji "Biegnij chłopcze, biegnij". Obraz trafi do polskich kin w styczniu 2014 roku.

 • Zbigniew Zamachowski: Wojenna trauma

  ..."Biegnij, chłopcze, biegnij" to oparta na faktach historia 8-letniego chłopca, który po ucieczce z warszawskiego getta musi walczyć o własne życie. Reżyserem jest laureat Oscara - Pepe Danquart. Jedną z głównych ról zagrał w tym filmie Zbigniew Zamachowski.

 • Monika Zamachowska: 2016 rok nie był dla mnie udany

  ...​Rodzina Moniki Zamachowskiej od dłuższego czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. W szpitalu przebywał były mąż dziennikarki oraz jej mama. Gwiazda TVP czeka aż pechowy dla niej rok się skończy i ma nadzieję, że w 2017 sytuacja zdrowotna jej bliskich się poprawi.

Zdjęcia na temat: zamachowski z rodzina
Wideo na temat: zamachowski z rodzina
 • Monika Zamachowska o rodzinie patchworkowej: Dzieci się buntują, ale jesteśmy na dobrej drodze

  Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w funkcjonowaniu rodziny patchworkowej. Stale wspiera swojego byłego męża Jamie'go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza. W sylwestra pilot planuje wziąć ślub ze swoją narzeczoną, podczas którego Zosia będzie druhną. Jeżeli chodzi o relację jej dzieci z obecnym mężem dziennikarki, Zbigniewem Zamachowskim, sytuacja jest bardziej

 • Monika Zamachowska: Ten rok nie był dla mnie udany

  Rodzina prezenterki od dłuższego czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. W szpitalu przebywał były mąż Zamachowskiej oraz jej mama. Gwiazda TVP czeka aż pechowy dla niej rok się skończy i ma nadzieję, że w 2017 roku sytuacja zdrowotna jej bliskich się poprawi.

 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  do Moniki Richardson 19-letnia Maria, córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszytko po tym, jak dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu „Viva", w którym żaliła się na byłą

Dyskusje na temat: zamachowski z rodzina