• Informacje na temat:

  zamachowski zbigniew dzieci

Artykuły na temat: zamachowski zbigniew dzieci
 • Zbigniew Zamachowski: Miałem nikczemną dykcję

  Zbigniewa Zamachowskiego możemy usłyszeć w audiobookowej adaptacji książki "Mitologia nordycka" Neila Gaimana. Czytając ją, aktor wrócił wspomnieniami do swojej wycieczki po północy Norwegii. Jak podkreśla, jest urzeczony skandynawską przyrodą.

 • Zbigniew Zamachowski: Co człowieka nie zabije, na pewno go wzmocni

  Sprawdza się w repertuarze dramatycznym i komediowym. Jest utalentowanym showmanem. O tym, że potrafi śpiewać, przekonali się widzowie "Big Zbig Show". Niedawno Zbigniew Zamachowski bawił nas w "7 rzeczach, których nie wiecie o facetach". Czy będzie równie zabawny w "Listach do M. Czasie niespodzianek"?

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Zamachowski: Syzyfowa praca

  ..."To nie mieści się ani w głowie, ani w workach" - te słowa Zbigniewa Zamachowskiego idealnie podsumowują problem zanieczyszczenia środowiska. Aktor opowiada o udziale w programie "S.O.S dla świata" i swoich ekologicznych zobowiązaniach.

 • Zbigniew Zamachowski: Od razu zakochałem się w Shreku

  Jest absolwentem technikum ekonomicznego i szkoły muzycznej. W filmie debiutował w 1981 roku brawurową rolą w "Wielkiej majówce" Krzysztofa Rogulskiego. Jest aktorem, ale także kompozytorem muzyki do etiud filmowych oraz autorem muzyki i tekstów piosenek, które z wielkim powodzeniem wykonuje. Przy okazji polskiej premiery drugiej części "Shreka" ze Zbigniewem Zamachowskim rozmawiała Anna Kempys.

 • Zbigniew Zamachowski: Profesjonalny leń

  ..."Jeśli czegokolwiek można mi życzyć, to tego, żeby świat nie zwariował" - mówi świętujący w poniedziałek, 17 lipca, 56. urodziny Zbigniew Zamachowski. Artysta - ze względów "asekuracyjnych" - nie ma wymarzonej roli. Gdyby nie był aktorem, byłby muzykiem albo... leniem.

 • Zamachowski dubbinguje Murphy'ego

  Po znakomitym dubbingu tytułowej postaci w przebojowym filmie "Shrek" , Zbigniew Zamachowski po raz kolejny użyczył swego głosu kinowej postaci. Głosem polskiego aktora tym razem będzie "mówił" amerykański gwiazdor Eddie Murphy w familijnej opowieści "Nawiedzony dwór" .

 • Zamachowski: Miłość do Shreka

  ..." - powiedział o swej pracy w dubbingu Zbigniew Zamachowski w wywiadzie dla INTERIA.PL.(...)"Do dubbingu miałem stosunek raczej umiarkowany, zanim nie dałem się namówić i to nie na Shreka , ale na Stuarta Malutkiego . I to bynajmniej nie przez dzieci, ale przez panią reżyser...

 • Zamachowski: Fajnie być docenionym przez Hopkinsa

  Gra, śpiewa, reżyseruje, uczy studentów. Ostatnio gra na drugim planie, ale w "Pokłosiu" i "Jacku Strongu" stworzył bardzo wyraziste postacie. Do kin trafia właśnie familijny film "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego. Zbigniew Zamachowski zagrał w nim ojca głównego bohatera.

 • Monika Zamachowska: To nie był dobry rok dla Polski

  ...polskich twórców teatralnych. W roli głównej występuje Danuta Stenka, a partnerują jej m.in. Barbara Wysocka, Kamilla Baar-Kochańska, Zbigniew Zamachowski i Mirosław Konarowski.(...) Zamachowska. Prezenterka ocenia 2016 rok negatywnie także z punktu widzenia kultury. Sytuację na tym polu porównuje do historii przedstawionej w spektaklu "Matka Courage i jej dzieci", którego premiera...

Zdjęcia na temat: zamachowski zbigniew dzieci
 • Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa
Wideo na temat: zamachowski zbigniew dzieci
 • Monika Zamachowska o rodzinie patchworkowej: Dzieci się buntują, ale jesteśmy na dobrej drodze

  Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w funkcjonowaniu rodziny patchworkowej. Stale wspiera swojego byłego męża Jamie'go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza. W sylwestra pilot planuje wziąć ślub ze swoją narzeczoną, podczas którego Zosia będzie druhną. Jeżeli chodzi o relację jej dzieci z obecnym mężem dziennikarki, Zbigniewem Zamachowskim, sytuacja jest bardziej

 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  do Moniki Richardson 19-letnia Maria, córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszytko po tym, jak dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu „Viva", w którym żaliła się na byłą(...) i naszej mamie. Nie wiem też z jakiej racji piszesz na łamach prasy, że macie szóstkę dzieci. Nie macie szóstki dzieci - Ty masz dwójkę, a tata ma czwórkę, tak to rozdzielmy. Nie jesteśmy żadną

Dyskusje na temat: zamachowski zbigniew dzieci