• Informacje na temat:

  zamiar pokazywać

Artykuły na temat: zamiar pokazywać
 • Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  ...motocyklowego kaskadera Luke'a, który właśnie ma zamiar wyjechać z miasta, ale odkrywa, że ma dziecko z romansu sprzed roku z piękną Rominą. Mocno wytatuowany samotnik z ognistym temperamentem stara się...

 • Pokrzyżowane zamiary wielu ludzi

  Miałem zamiar pisać ten felieton we wtorek rano, ale diabeł kazał mi poczekać do środy wieczorem. Pewnie chciał, żebym zobaczył, jak polski parlament wybiera sobie zabawnego marszałka i (jako bonus) funduje narodowi skazańca na stanowisko wicemarszałka. Miał też znacznie boleśniejszy zamiar - zapragnął, abym w trakcie pięknego, środowego wieczoru, pełnego ludzi i muzyki, dostał sms o treści...

 • Cleo drugi raz pokazała się w tej samej kreacji. "Głupia zasada showbiznesu"

  Kiedy jeden z portali napisał tekst o tym, że Cleo pokazała się drugi raz w tej samej kreacji, wokalistka zabrała głos. Wyśmiała ona portal stwierdzając, że strój miała na sobie już więcej razy i ma zamiar go jeszcze założyć. Stanowczo też wypowiedziała się na temat "idiotycznego konsumpcjonizmu".

 • Recenzja Abbath "Abbath": Manewr wyprzedzający

  Po głośnym rozłamie w norweskim Immortal wydawało się, że Abbath (wokal / gitara) wycofa się krabem na z góry upatrzoną pozycję, by poczekać na ruch byłych kolegów z zespołu. Pierwsza płyta sygnowana jego pseudonimem pokazuje jednak, że Olve Eikemo nie ma zamiaru dawać im tej przewagi.

 • Henry Cavill sam upiekł sobie tort na urodziny

  ...co jakiś czas postami Cavill przepysznie bawi się ze swoimi fanami, którzy później próbują "przeczytać" jego zamiary. Nie inaczej jest tym razem. Komentatorzy prześcigają się w propozycjach. Jedni...

 • Druga część "Zenka"? Zenon Martyniuk ujawnia!

  Już 14 lutego na ekrany polskich kin trafi film "Zenek", czyli opowieść o życiu i karierze króla disco polo. "Film kończy się na wydarzeniach z roku 2004 roku, nie ma więc w nim moich największych przebojów. Ale może powstanie następna część, bo jest taki zamiar i wtedy je usłyszymy" - zdradził Zenon Martyniuk.

 • Zenek Martyniuk: W planach jest sequel "Zenka"

  Już 14 lutego na ekrany polskich kin trafi film "Zenek", czyli opowieść o życiu i karierze króla disco polo. - Film kończy się na wydarzeniach z roku 2004 roku, nie ma więc w nim moich największych przebojów. Ale może powstanie następna część, bo jest taki zamiar i wtedy je usłyszymy - zapowiada Zenon Martyniuk.

 • Rozmowy z Fredem Durstem

  Fred Durst, pyszałkowaty lider amerykańskiej grupy Limp Bizkit, postanowił spróbować sił w nowej roli - jako prowadzący program telewizyjny. Wokalista ma zamiar stworzyć nowy talk-show, który zatytułowany będzie "My Life With Fred Durst" (Moje życie z Fredem Durstem).

 • Cleo nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Donatan zabronił?

  ..."Nie mam zamiaru występować" - tak Cleo skomentowała medialne pogłoski o jej udziale w "Dancing With Stars. Taniec z gwiazdami".

 • Zbigniew Wodecki: Ile zarobił na "Tańcu z gwiazdami"?

  Wokalista Zbigniew Wodecki nie ma zamiaru wracać do telewizji w roli jurora "Tańca z gwiazdami". Powód?