• Informacje na temat:

  zamiar poświęcić

Artykuły na temat: zamiar poświęcić
 • Beata Tadla przerażona! Kret wyjawi jej wszystkie sekrety?

  Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Jarosław Kret (55 l.) pisze książkę, w której ma zamiar rozliczyć się z dotychczasowym życiem. Sporo miejsca ma poświęcić swojej chorobie i... Beacie.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Anna Popek idzie do klasztoru!

  Czyżby Anna Popek (45 l.) miała zamiar poświęcić się życiu zakonnemu? Niestety nie, ale i tak na jakiś czas da od siebie odpocząć!

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Olga Kalicka zdobyła się na odważne wyznanie! Rodzina znów się powiększy?

  Olga Kalicka (25 l.) w styczniu 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz okazało się, że tak bardzo spodobało jej się bycie mamą, że nie ma zamiaru poprzestać na jednym maluszku!

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Ojciec Jacksona jest wściekły

  Joe Jackson , ojciec króla pop Michaela Jacksona , jest podobno zszokowany decyzją grupy artystycznej Cirque Du Soleil, aby poświęcić swój show pamięci jego zmarłego syna.

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • Majka

  Majka coraz częściej myśli o wyjeździe na stypendium zagraniczne. Lilka postanawia wrócić na uczelnię i poświęcić się malarstwu, które rzuciła pod wpływem...

 • Barbra Streisand pisze książki

  Jak już informowaliśmy, Barbra Streisand, amerykańska piosenkarka i aktorka, zamierza zrezygnować z publicznych występów. Wolny czas artystka ma zamiar poświęcić na pisanie książek.

Zdjęcia na temat: zamiar poświęcić
Wideo na temat: zamiar poświęcić
 • Młody Królikowski komentuje znajomość Musiała z Kingą Dudą!

  Antoni Królikowski zdementował plotki mówiące o tym, że ponoć wygryzł Maćka Musiała z teleturnieju "Kocham Cię, Polsko!". Wyjaśnił, że przejął po nim uczestnictwo w programie, ponieważ Maciek postanowił całkowicie poświęcić się studiom w Krakowie. Antek stwierdził, że nie ma zamiaru ścigać się z nikim oprócz Tomasza Kammela, który jest jego konkurentem w programie. Natomiast z Maćkiem nigdy nie

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...

Dyskusje na temat: zamiar poświęcić
 • Re: Święta Kasi Cichopek

  Moje święta będą spokojne. Sporo czasu mam zamiar poświęcić na czytanie książek, w końcu będę miała na to czas:) "Nevermore - kruk", czeka na mnie już od jakiegoś czas i strasznieee korci, a ja nie mam czasu, żeby zabrać się za czytanie. Zapowiedź brzmi świetnie. No i znajoma polecała:)