• Informacje na temat:

  zamiar promować

Artykuły na temat: zamiar promować
 • Gwiazdy kina będą promować Polskę

  Sławy światowego kina takie jak Russell Crowe, Robert Redford czy Christopher Lambert mają wystąpić w filmie "Polska Tak!", którym MSZ chce promować nasz kraj. Resort ogłosił już zamiar zawarcia umowy z firmą, która wyprodukuje film.

 • Zbigniew Hołdys będzie promował młodych artystów

  Zbigniew Hołdys zapowiada, że ma zamiar stanąć w szranki z telewizyjnymi talent showami i wkrótce zaprezentuje własny pomysł na pomoc młodym artystom.

 • Zgwałcona dziewczyna promuje koncert?

  ...sposób promowania jest po prostu nie do zaakceptowania. I nie chodzi tutaj tylko o ofiary gwałtów czy promowanie przemocy. Nie mamy zamiaru promować naszego miasta tego typu plakatami. Chcemy by...

 • "Nie mam zamiaru rezygnować"

  ...nie masz ochoty już robić muzyki w tym kraju. Powiedz, co cię denerwuje i co byłoby powodem twojej rezygnacji? To była stara wypowiedź, teraz nie mam zamiaru rezygnować. A denerwuje mnie to, że...

 • "Nie mam zamiaru nikomu wchodzić w d**ę"

  ...się promować, itd. Chciałbym trochę pogadać o wydawcach. Kozak... Utrzymujecie jeszcze kontakt ze sobą? Tak, jak najbardziej. Nawet ostatnio dzwonił. Chciał płyty kupić po dyszce (śmiech) . Ale(...) się z tobą napić wódki" chyba bym nie chciał... Z drugiej strony premiery płyt twojej i Liroy'a zbiegły się. Można by to wykorzystać... Nie, nie chcemy tego łączyć. Szanujemy się, ale promować...

 • Harry Styles: Nie wszystko musi mieć sens

  ...10 maja 2020 r. w Tauron Arenie Kraków zaśpiewa znany z boysbandu One Direction wokalista Harry Styles. Brytyjczyk będzie promować płytę "Fine Line".

 • Fani Michaela Jacksona organizują protest

  Amerykańscy fani Michaela Jacksona po raz kolejny mają zamiar zorganizować protest skierowany przeciwko wytwórni Sony Music. Ich zdaniem koncern dopuścił się ogromnych zaniedbań przy promowaniu najnowszego albumu Króla Muzyki Pop - "Invincible".

 • Alanis Morissette: Trasa z przyjaciółmi

  Bliskich znajomych Alanis Morissette czeka w tym roku wyjątkowo atrakcyjne lato. Wokalistka ma zamiar zabrać ich z sobą w trasę koncertową po świecie. Tournee promować będzie najnowszą płytę Kanadyjki, "So Called Chaos", ukazującą się wiosną.

 • The Cure: Nowy album w czerwcu

  Fanów grupy The Cure czeka w tym roku lato pełne atrakcji. Największą z nich będzie ukazanie się w czerwcu pierwszej od czterech lat studyjnej płyty Brytyjczyków. Zespół ma zamiar promować nowy materiał na kilku brytyjskich festiwalach.

 • Kinowy koncert Korn

  Członkowie amerykańskiej formacji Korn zagrają w czerwcu specjalny koncert, który będzie jednocześnie prezentowany na żywo w kilkudziesięciu salach kinowych w USA. W ten sposób muzycy mają zamiar promować swój najnowszy album "Untouchables", który niedługo trafi na sklepowe półki.

Dyskusje na temat: zamiar promować