• Informacje na temat:

  zamieszanie związane

Artykuły na temat: zamieszanie związane
 • Eurowizja: Zamieszanie na Ukrainie

  Przypomnijmy w skrócie perypetie naszych wschodnich sąsiadów związane z wyłonieniem kandydata na konkurs Eurowizji w Oslo: pierwotnie komisja wybrała mało znanego Wasilija Lazarowicza, uznawanego za(...) preselekcji. Lazarowicz całe zamieszanie określił mianem "skandalu", ale postanowił ponownie ubiegać się o bilet do Oslo. Decyzją widzów i jury najwięcej głosów otrzymała jednak Alyosha (naprawdę Olena...

 • Zamieszanie z krzyżem? Winne seriale!

  Zapytany o zamieszanie związane z nielegalnie ustawionym krzyżem mającym upamiętniać ofiary katastrofy w Smoleńsku, lider Apteki obrusza się: - To jest żenująca sytuacja. Zrobiła się z tego jakaś hekatomba. Ciężko w ogóle jest się odnieść do tego i zająć stanowisko. Nie wiadomo co powiedzieć w takiej sytuacji - komentuje Kodym. - Cała ta afera to jest dla mnie wynik oglądania "M jak miłość". Tak...

 • "Panama Papers": Simon Cowell, David Geffen i Heather Mills zamieszani?

  Afera związana z "Panama Papers" zatacza coraz szersze kręgi. Po raz pierwszy w sieci pojawiły się nazwiska związane ze światem muzyki. W aferę zamieszani mają być m.in. znany juror "X Factora" oraz była żona Paula McCartneya.

 • Marcin Meller przypomina Michałowi Adamczykowi: "Kur wie lepiej"

  W cotygodniowym felietonie dla "Newsweeka" Marcin Meller skomentował internetowe zamieszanie związane z wpisami na Twiiterze dziennikarza TVP Michała Adamczyka.

 • Paweł Kukiz chce odwołania Jacka Kurskiego z TVP

  Najwcześniej w przyszłym tygodniu Rada Mediów Narodowych zajmie się wnioskiem Pawła Kukiza o odwołanie prezesa TVP Jacka Kurskiego. Chodzi o zamieszanie związane z organizacją Festiwalu w Opolu.

 • Kazik Staszewski dla Interii: Nie słucham radia

  Zamieszanie z piosenką "Twój ból jest lepszy niż mój" Kazika Staszewskiego wokół Listy Przebojów Programu Trzeciego sprawiło, że nadchodząca płyta "Zaraza" już w przedsprzedaży uzyskała status złota. W ciągu niespełna miesiąca singel zanotował prawie 12 mln odtworzeń.

 • Natasza Urbańska przeprasza

  Natasza Urbańska przeprasza za zamieszanie związane z piosenką "Mała", którą wokalistka miała wykonać podczas koncertu opolskich premier.

 • "Wilk z Wall Street" pokazany został w Polsacie w wersji telewizyjnej

  ..."Jest to wersja emitowana w innych krajach Europy, wersja zaakceptowana bez wątpienia przez twórców filmu i jego dystrybutora" - rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, wyjaśnia zamieszanie związane z emisją filmu "Wilk z Wall Street"

 • Przystanek Woodstock: Pytania graniczne

  Zamieszanie wokół zupełnie niepotrzebnej wypowiedzi Jurka Owsiaka o posłance Krystynie Pawłowicz przykrywa kwestie znacznie poważniejsze.

 • Marcc Rose jako 2Pac?

  Zamieszanie związane z ekranizacją życia 2Paca wydaje się nie mieć końca. Filmowa biografia ma nowego reżysera, którym został Carl Franklin. Pojawił się także przeciek, kto miałby zagrać popularnego rapera.

Zdjęcia na temat: zamieszanie związane
Dyskusje na temat: zamieszanie związane
 • Re: Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Dziwi mnie całe to zamieszanie medialne związane z odejściem tej para aktoreczki z tej żenującej telenoweli. Jednak bardziej mnie dziwi to ,że są osoby które to oglądają. Jakie filmy taki naród.

 • Re: Kto zarobi na śmierci Hanki Mostowiak?

  Dziwi mnie całe to zamieszanie medialne związane z odejściem tej para aktoreczki z tej żenującej telenoweli. Jednak bardziej mnie dziwi to ,że są osoby które to oglądają. Jakie filmy taki naród. Jakie porażki taka zawiść.